TT Vinç Kiralık Vinçler

Ağır nesneleri kaldırmak ya da hareket ettirmek için kullanılan vinçler işlerin daha kolay yapılmasını sağlamakta. Kullanımı uzmanlık gerektiren vinçlerden kiralama hizmeti ile yararlanmak istediğinizde tercihiniz profesyonel çalışan bir firma olmalıdır. TT Vinç kiralık vinçler, uzman operatörler ayrıca her şart ve koşulda taşımayı gerçekleştirebilecek yardımcı ekipmanlar ile hizmet sunmaktadır.

 Kiralık vinçlerimiz ile makine taşımacılığı, jeneratör taşımacılığı, ATM kabin taşımacılığı, cam montajları, konteyner-mobo taşımacılığı, marangoz makinaları, pvc makinaları, pres makinaları, cnc makinaları, reklam makinaları taşımalarını gerçekleştirirken, yaygın hizmetlerimiz arasında ise jeneratörler, trafolar, cnc makinaları, pres makinaları, marangoz makinaları taşımacılığı yer almaktadır. TT Vinç, kiralık vinç modelleri arasından ihtiyacınız olanı 7/24 karşılamaktadır.

Kiralık Vinç Çeşitleri

 – Kamyon Üstü Hİ-UP Vinçler; Kaldırma kapasitesinin 5, 25, 35, 45 ve 80 ton olduğu 5 Ton Hiap Vinçler dışında dönüş açısının sonsuz, mekanik uzanım mesafesinin 18 metre ile 55metre arasında değiştiğini vinçlerdir.

 – Sepetli Vinçler; 27 M ve 37 M vinçler, güvenli sepet taşıma kapasitesinin 250 kg. Yüksekliğinin ise 3000 mm olduğu vinçlerdir.

 – Akülü Makaslı Platform; Kendinden kilitlenen platform kapısı, diagnostik arıza kodlama sistemi ile aşırı yük sensörü ve alarma sahip, platforma kadar elektrik hattı özellikleri ile hizmet vermektedir.

 – Dizel Makaslı Platform; Alarmlı eğim sensörü, uzatılabilir platform bölümü çakar ışıklı ikaz lambası mevcuttur.

– Eklemli Platform; Dizel Eklemli platform, 360 derece dönüş kabiliyetine sahip, eğim sensörü ve tüm hareketleri için alarm sistemine sahip.

 – Akülü Eklemli Platform; Emniyet elektrikli pompa, 360 derece dönüş kabiliyeti, araç teşhis sistemi, emniyet sistemi vardır.    

– Örümcek Platform; 17, 22, 30, 23, 26 ve 30 metre çalışma yüksekliklerine sahip, platform kapasitesi 200 ile 250 kg arasında olan vinçlerdir.

Vinç modelleri ile ilgili detaylı bilgilere kiralık vinç modelleri sekmesinden erişebilirsiniz.                                                                                 

TT Vinç araçlarının muayenesi, vinçlerin periyodik kontrolleri Ulaştıma Bakanlığı’ndan onaylıdır. Alınan yetki belgesi, mesleki yeterlilik belgesi ve operatörlerin SRC, psikoteknik belgeleri ile kiralık vinç sektöründe hızla yükselen TT Vinç, profesyonel kadrosu ve ekipmanları ile müşterilerine kesintisiz hizmetin mutluğunu duyuyor.