Modern teknolojide insan gücünün yerini alan vinç sistemi, işleri kolaylaştırması ve hızlandırmasının yanı sıra güvenli bir şekilde yük kaldırma işlemini gerçekleştirmektedir. Adın da anlaşılacağı gibi sabit vinç, belli bir yerde sürekli olarak kullanılan sabit haldeki bir vinç modelidir. 2 ile 10 ton arasında ortalama ağırlık kaldırabilen bu vinç çeşitleri, kullanıldığı yer ve amaç bakımından değişkenlik göstermektedir.

Sabit Vinç Hizmeti

Zincirli sabit vinç, halatlı sabit vinç ve kule vinç, endüstriyel reel sektörde ve taşımacılık alanında kullanılan sabit vinç çeşitlerindendir. Kontrol mekanizmasının kolaylığı bakımından dikkat çeken sabit vinçler, daha verimli ve güvenli bir çalışma imkanı vermektedir. Genellikle standart yükler bu sistemle taşındığı için, operatörlerin bu mekanizma ile deneyimi daha yüksektir ve sistemin sağlamlığı ekstra bir avantaj olarak karşımıza çıkar. Ağır sanayi olarak nitelenen fabrikaların çoğunda sabit vinçler ile karşılaşırız. Özellikle ağır yüklerin taşınması gerekliliği bulunan sektörlerde sabit vinç sıklıkla tercih edilen yük kaldırma mekanizmalarındandır. Taşımacılık ve yük konusunda hareketli olan limanlar, yine bu sistemin faal olarak kullanıldığı yerlerdir.

TTVinç tecrübesi ve alanında uzman ekibi ile  kalitemizin  ilgili iş  kollarında ki sektörlerinizde adınızdan söz ettireceğiniz ve güvenle çalışabileceğiniz en güvenilir  adreslerden birisidir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]