Yüksek yapılara yük taşınırken, kat aralarına malzeme boşaltılırken, yüksek dış cephe işlerinin yapılması gibi durumlarda kullanılan platform vinç, iş ve işçi için büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Platform Vinç Hizmeti

Platform vinç ucuna eklenen aparatlar sayesinde uzayarak birçok işi yerine getirebilmektedir. Yüksek mesafeye işçi taşıyarak yapılması gereken işler için kullanılmakla birlikte gemi gibi yerlerde de yük taşıma ya da boşaltmada da kullanılmaktadır. Çoğunlukla inşaatlarda otomatik iskele platformlar kullanılır. Bu iskele platformlar ise daha çok dış cephe işleri olan mantolama, bakım- onarım, temizlik, montaj işleri, cam montaj, yada açık hava reklamcılığı gibi işlerin yapımında kullanılır. Platform vinç kiralama hizmeti ile bir çok iş sahasında tercih edilir. Çünkü hem zamandan tasarruf sağlar hem de işlerin hızla ilerlemesini sağlar.

Dar olan alanlarda ise makas platform kullanılır. Çoğunlukla da kaldırılacak yükler için makas platform tercih edilir. Sadece dış mekanlar da değil iç mekanlarda da kullanılır. 8 metreden 28 metreye kadar uzayabilen makas platform vinçler, ağır kaldırma kapasitesi özelliği ile yüksek mesafere kaldırılması gereken yükler için oldukça önemlidir. Aşağı, yukarı ve ileri yönde rahatlıkla hareket etme donanımına sahip eklemli platformlar, dar yerlerde ve inşaat çevrelerinde kullanılır. Teker yapısı sayesinde arazilerde de kullanmaya elverişlidir. Paletli ayak yapısı ile her ortamda rahatlıkla kullanılabilen örümcek platformlar bulundukları hiç bir zemine sarar vermezler. Alışveriş merkezi, müze gibi hassas zeminlerde rahatlıkla kullanılarak işlerinizi kolaylaştırır. Örümcek platformlarda elektrikli ve dizel çalışma özelliği vardır.

Platform vinç fiyatları ve kiralama hizmeti ile ilgili bilgilere TTVinç çevrim içi destekle ulaşabilirsiniz. TTVinç yılların deneyimi, uzman ekibi ve son teknoloji makineleri ile vinç sektöründe müşteri memnuniyetini garantilemiştir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]