TTVinç yılların deneyimi, uzman ekibi ve son teknoloji makineleri ile vinç sektöründe ki hizmetlerini platform vinç Kadıköy bölgesinde sürdürmektedir. Yüksek yapılara yük taşırken, kat aralarına malzeme boşaltırken, yüksek dış cephe işlerinizin yapılması gibi durumlarda firmamız geniş araç parkurundaki platform vinçlerimizi saatlik, günlük, haftalık ya da aylık kiralayabilirsiniz.

TTVinç Kadıköy Hizmetleri

TTVinç’in hizmetleri arasında ; Kadıköy kiralık vinç, Kadıköy kiralık platform, Kadıköy hiyap, Kadıköy makina taşıma-montajı ve demontajı, Kadıköy inşaat saha çalışmaları, Kadıköy yutong boşaltma, Kadıköy cam montaj uygulamaları, Kadıköy elektrik, enerji, Kadıköy sanayi bölgesi hizmetleri, Kadıköy reklam-organizasyon hizmetleri, Kadıköy konteyner taşıma-indirme, Kadıköy elektrik direği dikme işleri ve platform vinç Kadıköy işleri yer almaktadır.

Platform Vinçlerin Sağladığı Kolaylıklar Nedir ?

Platform vinç ucuna eklenen aparatlar sayesinde uzayarak birçok işi yerine getirebilmektedir. Yüksek mesafeye işçi taşıyarak yapılması gereken işler için kullanılmakla birlikte gemi gibi yerlerde de yük taşıma ya da boşaltmada da kullanılmaktadır. Çoğunlukla inşaatlarda otomatik iskele platformlar kullanılır. Bu iskele platformlar ise daha çok dış cephe işleri olan mantolama, bakım- onarım, temizlik, montaj işleri, cam montaj, yada açık hava reklamcılığı gibi işlerin yapımında kullanılır. Platform vinçler, kiralama hizmeti ile bir çok iş sahasında tercih edilir. Çünkü hem zamandan tasarruf sağlar hem de işlerin hızla ilerlemesini sağlar.

Platform Vinçlerin Kullanımı

Dar olan alanlarda ise makas platform kullanılır. Çoğunlukla da kaldırılacak yükler için makas platform tercih edilir. Sadece dış mekanlar da değil iç mekanlarda da kullanılır. 8 metreden 28 metreye kadar uzayabilen makas platform vinçler, ağır kaldırma kapasitesi özelliği ile yüksek mesafere kaldırılması gereken yükler için oldukça önemlidir. Aşağı, yukarı ve ileri yönde rahatlıkla hareket etme donanımına sahip eklemli platformlar, dar yerlerde ve inşaat çevrelerinde kullanılır. Teker yapısı sayesinde arazilerde de kullanmaya elverişlidir. Paletli ayak yapısı ile her ortamda rahatlıkla kullanılabilen örümcek platformlar bulundukları hiç bir zemine sarar vermezler. Alışveriş merkezi, müze gibi hassas zeminlerde rahatlıkla kullanılarak işlerinizi kolaylaştırır. Örümcek platformlarda elektrikli ve dizel çalışma özelliği vardır.

Platform vinç Kadıköy hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizden ya da 0216 367 26 78 – 0216 367 26 79 numaralardan bize ulaşabilirsiniz.