Pendik kiralık vinç olarak son günlerde Pendik ve semtlerinde yoğun olarak kentsel dönüşüm projelerinde hizmetler vermekteyiz. Pendik konumu itibariyle İstanbul’un en gözde ilçelerindendir. İstanbul Anadolu yakasının en büyük 2. ticaret pazarına sahip olan Pendik’te sanayinin artmasıyla kiralık vinç ihtiyacı da artmıştır. Pendik kiralık vinç olarak sanayi alanında sunduğumuz hizmetler ; makine taşıma, makine indirme ve makine kurulumlarında senelerin verdiği tecrübeyle sorunsuz hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetleri verirken geniş araç parkurumuz içerinde ki kiralık vinç araçlarımız ile yaptığımız vinç kiralama işi tamamen sigortalıdır.

Bizimle İletişime Geçin: 0 (216) 367 26 78 | 0 (216) 367 26 79 | 0 (532) 606 84 18

Pendik Vinç Kiralama

Kiralık vinçlerle makine işi yapılacağı zaman, talepte bulunan firmanın kiralık vinç firmasından mutlaka yapacağı işi sigortalı olarak yapmasını, operatörlerinin tüm belgelerinin tam olmasını ve yaptıracağınız için kaşeli-imzalı karşılık olarak taşıma anlaşması yapmanızı öneririz. Biz Pendik kiralık vinç olarak bu işi ciddiye alıyor ve tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Pendik kiralık vinç olarak sanayi alanında verdiğimiz hizmetlerimizde kullandığımız tüm kiralık vinç araçlarımız yasal mevzuata uygun tüm yeterlilik belgelerine sahiptir.

Pendik Vinç Kiralama Firmaları

İstanbul’un Pendik ilçesi, kentsel dönüşüm sürecine giren bir ilçemizdir. TT Vinç, Pendik kiralık vinç hizmetleriyle, Pendik bölgesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Pendik, sanayinin artmasıyla birlikte, kiralık vinç ihtiyacının da giderek arttığı bölgelerimiz arasındadır.

Makine taşıma, makine indirme ve kurulum gibi hizmetleri veren firmamız, geniş araç parkuruyla, profesyonel ve kaliteli hizmetleriyle de müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

pendik vinç kiralama firmaları

Pendik Vinç Kiralama Firmaları

Pendik Vinç Kullanım Alanları

Pendik vinç hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler, 5 tondan 80 tona kadar ve 27 ve 37 metrelik sepetli vinçlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Vinç kullanım alanları içinde, kentsel dönüşüm alanları bulunmaktadır.

Sepetli kiralık vinç kullanım alanları içinde, kamu kurumlarının taşıma ve yenileme işlerinde, alışveriş merkezlerinde kaldırma işlemleri için, büyük otellerin iç bakımında, billboard ve pano asımlarında vb. gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Pendik Vinç Kiralama Avantajları

Vinç kiralama hizmetlerinde kullanılacak vinç çeşitlerine göre kazanılacak avantajlar da değişkenlik gösterir. Mobil vinç kiralamanın birçok avantajı bulunur. Mobil vinç ile maliyetler düşmeye başlar. Mobil vinçlerin; kurulması, toplanması gibi zahmetli işlemleri yoktur.

Sabit vinçlere mobil vinçler, çok daha kolay taşınır. Mobil vinç ve diğer vinç kiralama hizmetleri için, TT Vinç profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kiralık Vinçte Neden Pendik ?

Pendik Kiralık Vinç, olarak bizler çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz. Verdiğimiz hizmette kullandığımız vinçler yasal mevzuata uygun tüm yeterlilik belgelerine sahiptir. Ayrıca konusunda eğitimli, uzman kadromuz ve donanımlı ekipmanlarımız ile müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli ve garantili çalışmalar yapmaktayız. Kadromuzda bulunan operatörlerin, mobil vinç operatörü belgesi, SRC belgesi, Psikoteknik belgeleri ve İGS mevzuatına göre eğitim sertifikaları, sağlık raporları bulunmaktadır.

Profesyonel İşlem Sürecimiz

Kentsel dönüşüm sebebiyle artan şantiye çalışmalarımızda, müşterimizden gelen talep doğrultusunda önce şantiyeye ziyarete gidiyoruz. Şantiyede yetkili olan kişiyle tanışıp birlikte projeye bakıyoruz. Sonrasında şantiyenin başlangıcından bitişine kadar gerekli olabilecek kiralık vinç araçlarını belirliyoruz. Karşılıklı katolog ve kartvizitlerimizi aldıktan sonra ofisimize dönüyoruz ve hazırladığımız makina listesini muhasebe bölümüne iletiyoruz. Muhasebe keşif ekibinden gelen bilgileri alarak müşterinin ihityacı olan makinaların saatlik, günlük ve aylık

Vinç Kiralama listesi hazırlayıp müşteriye mail olarak gönderimini sağlıyor. Müşteri bu teklifi onaylaması durumunda mail olarak firmamıza geri dönüş sağlar. Sonrasında ise müşteriden gelen kiralık vinç talebi ile en uygun kiralık vinç aracını şantiyeye göndererek işimizi gerçekleştiriyoruz. İş bitiminde kiralık vinç çalışma puantajı muhasebe bölümüne ulaşır, muhasebe müşterinin anlaşması üzerinden çalışmayı fiyatlandırarak faturasını keser. Bu düzenli çalışmalar sayesinde müşterilerimiz hangi makinayı ne fiyata kiralayacağını ve iş bitiminde bu işin ona kaç liraya maliyeti olacağını bilmektedir.

Pendik Platform Vinç Kiralama Hizmeti

Platform vinçler yük taşınırken, malzeme boşaltılırken, dış cephe işlerinin yapılması gibi durumlarda iş ve işçi için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Firmamız lokasyon olarak Pendik kiralık platform vinç hizmetleri ile işlerinize uygun fiyatlarda, kısa sürede çözüm bulmaktadır.

Platform vinç ucuna eklenen aparatlar sayesinde uzayarak birçok işi yerine getirebilmektedir. Yüksek mesafeye işçi taşıyarak yapılması gereken işler için kullanılmakla birlikte gemi gibi yerlerde de yük taşıma ya da boşaltmada da kullanılmaktadır. Çoğunlukla inşaatlarda otomatik iskele platformlar kullanılır. Bu iskele platformlar ise daha çok dış cephe işleri olan mantolama, bakım- onarım, temizlik, montaj işleri, cam montaj, yada açık hava reklamcılığı gibi işlerin yapımında kullanılır. Pendik kiralık platform vinç hizmeti ile bir çok iş sahasında tercih edilir. Çünkü hem zamandan tasarruf sağlar hem de işlerin hızla ilerlemesini sağlar.

Kiralık Teleskopik Vinç Pendik

TT Vinç, kiralık teleskopik vinç Pendik bölgesinde zemine batan makinelerin çıkarılmasında ve diğer vinçler gibi çeşitli yüklerin kaldırılmasında kullanılan bu teleskopik vinçlerle işlerinizi uygun fiyat ve etkin çözümlerle sonuçlandırmaktadır.

Teleskopik vinç uzun alanlarda bumları sayesinde uzayıp kısalabilir. Bu bum uzunlukları 10-40 metre arasında ya da daha uzun metrelerde olabilir. Teleskopik vinçler 10 ile 60 ton arasında kapasiteye sahiptir. Takviye amaçlı kullanılan ayakları sayesinde daha fazla yükleri kaldırma kapasiteleri de vardır. Ancak bu vinçler yumuşak zeminlere uygun değildir. Fabrika, sanayi, tersane işleri gibi büyük işlerde bu vinçler oldukça kolaylık sağlamaktadır. Satılık dizel teleskopik vinç almak oldukça maliyetlidir. Bu nedenle ihtiyaç halinizde firmamızdan kiralayarak kar elde edebilirsiniz. TT Vinç 7/24 hizmet vererek zaman ve çözüm odaklı, profesyonelce çalışır.

Teleskopik Vinçlerin Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir ?

 • Bir yerden başka bir yere ulaşımları hızlıdır.
 • Hareket esnasında çekici ya da römorka ihtiyaçları yoktur.
 • Farklı aparatlar kullanılarak diğer iş makinelerini de çekebilirler.

Teleskopik Vinçlerde Teknik Bilgiler

 • Boyut: Mobil vincin trafik düzeninde ki boyutlarını ayrıca çalışma durumunda vincin ayak açıklığı, bum yüksekliği, dönüş çapı bilgilerini kapsar.
 • Ağırlık: Aks ve kanca ağırlığı gibi bilgileri içerir.
 • Sürüş Hızı; Vinç kaldırma-indirme hızı ve bum kaldırma hızlarını içeren bilgilerdir.
 • Araba Kısmı: Destek ayakları, direksiyon, şanzıman, lastikler, akslar, şase, frenler ve vincin elektrik sistemini içeren teknik bilgilerdir.
 • Vinç Kısmı (Üst Kısım); Kanca grubu, bum grubu, kule dönüş sistemi, emniyet sistemi, vinç tahrik sistemi gibi teknik bilgileri kapsar.

Vinç Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

-Vinç çalıştırılmadan önce operatör tarafından halatları, zincirleri, sapanları, kancaları, frenleri bütün kontrolleri yapılmalı. Kanca güvenlik katsayısı en ağır yük için minimum 5 olmalıdır. Vinçlerde meydana gelen kazaların çoğu halat, zincir ya da sapan kopmasından kaynaklıdır.

-Çıkabilecek tehditlere karşı öncesinden çalışma alanı kotrol edilmeli, gereken tedbirler alınmalı.

– Vincin kapasitesi hakkında bilgi sahibi olunmalı. Bu bilgi vinç üzerinde görülebilen bir yere konulmalı. Çalışılan vinçle ilgili vinç kullanım talimatı ile beraber çalışma parametreleri ve yük çizelgelerini aşmamak için yük çizelgesi mutlaka okunmalı. Yük kapasitesinin aşıldığı durumlar da vinçler de hem sesli hemde ışıklı uyarma tertibatı bulunur.

-Yükler dik bir şekilde kaldırılmalı. Ancak yükün eğik olarak kaldırılması zorunluluğu varsa manevralar bir çalışanın gözetimi ile yapılmalı.

-Vinç kabininde sadece görevli olmalı. Kabinli vinçler yanmaz, açık havada çalışan vinçlerse dayanıklı olmalıdır. Operatörün görüş açısı engellenmemeli, tehlikeli bir duruma karşı kabinde halat veya merdiven bulunmalı.

-Yük asılı durumda olduğu sürece operatörler vincin yanından asla ayrılmamalı.

-Bir vincin performans özellikleri aynı modele ait başka bir makineden farklılık gösterir. Bu nedenle vinç kullanım belgesi eksiksiz okunmalı.

TTVinç olarak bizim için iş güvenliği her şeyden önce gelir. Referanslarımız bunun göstergesidir. İşgüvenliği konusunda ki hassasiyetimiz sebebiyle, düzenli hizmet aldığımız iş güvenlik firmamız  çalışanlarımızın sağlık raporları düzenli olarak yapılmakta hemde eğitimleri verilmektedir. Yüksekte çalışma eğitiminden tutunda ilk yardım eğitimi, yangın söndürme eğitimi gibi meslek grubumuza yönelik birçok eğitimler düzenli olarak verilmektedir.

TT Vinç olarak önceliğimiz iş güvenliği olduğundan kendimizi sürekli güncellemekteyiz. Sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde birçok firmaya nazaran tüm bu yatırımlarımız siz değerli müşterilerimize mükemmele yakın vinç kiralama hizmeti vermek adınadır. Pendik’te eksiksiz olan iş güvenliği belgelerimiz, periyodik kontrolleri yapılan kiralık vinç araçlarımız ve tüm belgeleri tam olan konusunda uzman operatörlerimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

pendik kiralık vinç seçenekleri

Pendik Kiralık Vinç Seçenekleri

Kiralık Vinç Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Kiralık vinç hizmeti alınırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır .Özellikle işin türevi ve kiralanacak olan vincin kabiliyetinin örtüşmesi ilk adımı oluşturmaktadır. Ayrıca Pendik kiralık vinç olarak bugüne kadar yaptığımız sorunsuz çalışmalar sayesinde bir çok referans sahibi ve kurumsal bir firma olmamız sizlere zaman kazandıracaktır.İşinin ehli olan kiralık vinç operatörlerimiz, iş yükünüzü hafifletirken, pratik bir biçimde işlerinizin ilerlemesini sağlarlar.

Bu sayede şantiyeniz durmadan sorunsuz olarak yükselebilir. Kiralık Vinç araçlarının doğru kullanılması kalitesi ve zaman planmaması bir inşaatın tüm akışını etkileyebilir. Bu nedenle alınacak olan kiralık vinç hizmetinin kalitesinin yüksek olması, işinizin daha verimli olması anlamına gelmektedir.

Tüm bu konulara dikkat ettiğinizde, Pendik Kiralık Vinç olarak sizlerde bizimle çalışmanın firmanız adına ne kadar yararlı olacağını anlayacaksınız. İş güvenliği konusunda da hassas olunan bu kiralık vinç işi , profeyonel hizmet ve güvenlik ekipmanlarıyla verilmelidir. Yükseklik ve taşınan malzemelerin ağırlığı söz konusu olduğu için vinç işlemleri üst derecede iş güvenliği gerektirmektedir. Pendik kiralık vinç hizmeti alırken, bu faktöründe göz önünde tutulması gerekmektedir. Aksi halde telafisi mümkün olmayabilir.

Pendik’de Vinç Kiralama Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

 • Ahmet Yesevi Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Ballıca Mahallesi
 • Batı Mahallesi
 • Çamçeşme Mahallesi
 • Çamlık Mahallesi
 • Kavakpınar Mahallesi
 • Kaynarca Mahallesi
 • Kurna Mahallesi
 • Kurtdoğmuş Mahallesi
 • Kurtköy Mahallesi
 • Orhangazi Mahallesi
 • Orta Mahallesi

 • Doğu Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • Emirli Mahallesi
 • Ertuğrul Gazi Mahallesi
 • Esenler Mahallesi
 • Esenyalı Mahallesi
 • Ramazanoğlu Mahallesi
 • Sanay, Mahallesi
 • Sapan Bağları Mahallesi
 • Şeyhli Mahallesi
 • Sülüntepe Mahallesi
 • Velibaba Mahallesi

 • Fatih Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Göçbeyli Mahallesi
 • Güllü Bağlar Mahallesi
 • Güzelyalı Mahallesi
 • Harmandere Mahallesi
 • Yayalar Mahallesi
 • Yeni Mahallesi
 • Yenişehir Mahallesi
 • Yeşilbağlar Mahallesi

Eğer Kurtköy kiralık vinç ihtiyacınız varsa Kurtköy Kiralık Vinç yazımıza göz atabilirsiniz.

[Toplam:5    Ortalama:4.8/5]