Pendik kiralık vinç olarak son günlerde Pendik ve semtlerinde yoğun olarak kentsel dönüşüm projelerinde hizmetler vermekteyiz. Pendik konumu itibariyle İstanbul’un en gözde ilçelerindendir. İstanbul Anadolu yakasının en büyük 2. ticaret pazarına sahip olan Pendik’te sanayinin artmasıyla kiralık vinç ihtiyacı da artmıştır. Pendik kiralık vinç olarak sanayi alanında sunduğumuz hizmetler ; makine taşıma, makine indirme ve makine kurulumlarında senelerin verdiği tecrübeyle sorunsuz hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetleri verirken geniş araç parkurumuz içerinde ki kiralık vinç araçlarımız ile yaptığımız vinç kiralama işi tamamen sigortalıdır.

Bizimle İletişime Geçin: 0 (216) 367 26 78 | 0 (216) 367 26 79 | 0 (532) 606 84 18

Pendik Vinç Kiralama

Kiralık vinçlerle makine işi yapılacağı zaman, talepte bulunan firmanın kiralık vinç firmasından mutlaka yapacağı işi sigortalı olarak yapmasını, operatörlerinin tüm belgelerinin tam olmasını ve yaptıracağınız için kaşeli-imzalı karşılık olarak taşıma anlaşması yapmanızı öneririz. Biz Pendik kiralık vinç olarak bu işi ciddiye alıyor ve tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Pendik kiralık vinç olarak sanayi alanında verdiğimiz hizmetlerimizde kullandığımız tüm kiralık vinç araçlarımız yasal mevzuata uygun tüm yeterlilik belgelerine sahiptir.

Ayrıca konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız sayesinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak doğru ekip ve ekipmanla işimizi kaliteli ve garantili yapıyoruz. Pendik kiralık vinç olarak çalışma arkadaşlarımız hepsinin mobil vinç operatörü belgesi, SRC belgeleri, Psikoteknik belgeleri ve İSG mevzuatına göre eğitim sertifikaları, sağlık raporları bulunmaktadır.

Pendik ilçesi sürekli olarak gelişmektedir. Pendik sanayi bölgelerinde ki yoğunluğun artması ve kentsel dönüşüm projelerinin hızlanmasıyla konut yaşam alanında da oldukça hızla ilerlemektedir. Pendik kiralık vinç olarak 5 Ton, 25 Ton, 35 Ton, 45 Ton, 80 Ton kiralık vinç araçlarımız, 27 Metre Sepetli Vinç, 37 Metre Sepetli Vinç araçlarımızla müşterilerimizden gelen Kiralık Vinç ihtiyaçlarına anında cevap vermekteyiz. Müşterilerimizden kiralık vinç talebi geldiğinde öncelikle telefonda işinizin ve işin yapılacağı yerin tarifini, konumunu istiyoruz.

Telefonda ki tarifinize göre işinize yerinde keşfe gelerek, size en uygun makineyi tespit ediyoruz. Ücretsiz yaptığımız bu keşif sayesinde ihtiyacınızı doğru tespit ederek sizi ekstra maliyetten kurtarıyoruz. Pendik kiralık vinç olarak yaptığımız keşif sonucunda size bir rapor sunuyoruz. Bu raporda işinize en uygun ekip ve ekipmanı belirlediğimizi, bu işin size maliyetini ve ne kadar sürede yapmayı öngördüğümüzü belirliyoruz. Daha sonra Pendik kiralık vinç araçlarımız ile işinizi dediğimiz makine ve ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz.

Pendik kiralık vinç olarak kentsel dönüşüm sebebiyle artan şantiye çalışmalarımızda, müşterimizden gelen talep doğrultusunda önce şantiyeye ziyarete gidiyoruz. Şantiyede yetkili olan kişiyle tanışıp birlikte projeye bakıyoruz. Sonrasında şantiyenin başlangıcından bitişine kadar gerekli olabilecek kiralık vinç araçlarını belirliyoruz. Karşılıklı katalog ve kartvizitlerimizi aldıktan sonra Pendik kiralık vinç ofisimize dönüyoruz ve hazırladığımız makine listesini muhasebe bölümüne iletiyoruz. Muhasebe keşif ekibinden gelen bilgileri alarak müşterinin ihtiyacı olacak olan makinelerin saatlik, günlük ve aylık Vinç Kiralama listesi hazırlayıp müşteriye mail olarak gönderiyor.

Müşteri bu teklif niteliğinde ki teklifi onaylaması durumunda mail olarak firmamıza geri dönüyor. Sonrasında müşteriden gelen kiralık vinç talebi olduğunda en uygun kiralık vinç aracı şantiyeye gönderilerek işi gerçekleştiriyoruz. İş bitiminde kiralık vinç çalışma puantajı muhasebe bölümüne ulaşır, muhasebe müşterinin anlaşması üzerinden çalışmayı fiyatlandırarak faturasını keser.

Sepetli vinç kiralama Anadolu yakasında da yapılmaktadır asıl olan işin kalitesini ele alacak olursak  Bu düzenli çalışmalar sayesinde müşterilerimiz hangi makineyi kaç TL’ye kiralayacağını da bilir, iş bitiminde bu işin ona kaç TL maliyeti olacağını da bilir. Kurumsal firmalarla uzun süren çalışmalarımız sayesinde Pendik Kiralık Vinç olarak karşılıklı anlaşmalarla yaptığımız çalışmaların bize kattığı ; gelen Kiralık Vinç talebine talep edinilen zamanda, doğru Kiralık Vinç makinemizle, doğru ekiple sorunsuz ve kaliteli olarak cevap vermenin Kiralık Vinç sektöründe bizi aranan firma konumuna taşıdığıdır.

Pendik Kiralık Vinç olarak uzun soluklu çalışmalar yapmaktayız. Kurumsal firma tecrübelerimiz bizi işini kaliteli yapan vinç firması olarak tanımlatmaktadır.  Pendik Kiralık Vinç araçlarımızı saatlik, günlük, aylık kiralayabilirsiniz. Sizin ihityacınız olan Kiralık Vinç bizim geniş araç parkurumuz içerisinde mutlaka yer almaktadır. En uygun Vinç Kiralama Fiyatlarımızdan yararlanmak için 0216 367 26 78 – 0216 367 26 79 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. İşinizi sigortalı olarak, konusunda uzman ve kurumsal ölçekli bir firmayla yaptırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.Pendik Kiralık Vinç hizmetlerimizden en uygun vinç kiralama fiyatlarımız ile sizde yararlanabilirsiniz.

Pendik bölgesinde kiralık vinç hizmetlerimizin yoğunluğu sebebiyle garajımızı 0216 367 2678 – 0850 303 25 91 info@ttvinc.com Pendik Kiralık Vinç İnsan gücünün yetmediği alanlarda ağır yükleri yerinden kaldırmak, nakliye etmek, taşımak gibi hizmetlerin yapılmasını sağlayan araca kiralık vinç denir. İstanbul Anadolu yakasının en büyük 2. ticaret pazarı olan Pendik’te  Pendik Kiralık Vinç olarak, çoğunlukla kentsel dönüşüm projelerine hizmet vermekteyiz.

İlçede sanayinin artması ile kiralık vinç ihtiyacıda artmıştır. Bölgede geniş Makina parkuruna, eğitimli uzman kadrosuna sahip olan firmamız, makina taşıma, makina indirme ve makina kurulumlarında senelerin verdiği tecrübe ile sorunsuz hizmetler sunmaktadır. Vinç talebinde bulunan firma, kiralık vinç hizmetini alacağı firmanın işlemleri; sigorta kapsamında yapması gerektiğini, operatörlerinin tüm belgelerinin tam olması gerektiğini yapılan anlaşmanın resmi prosedür dahilinde kaşeli, imzalı olması gerektiğini bilmelidir.

Pendik Vinç Kiralama Firmaları

İstanbul’un Pendik ilçesi, kentsel dönüşüm sürecine giren bir ilçemizdir. TT Vinç, Pendik kiralık vinç hizmetleriyle, Pendik bölgesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Pendik, sanayinin artmasıyla birlikte, kiralık vinç ihtiyacının da giderek arttığı bölgelerimiz arasındadır.

Makine taşıma, makine indirme ve kurulum gibi hizmetleri veren firmamız, geniş araç parkuruyla, profesyonel ve kaliteli hizmetleriyle de müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

pendik vinç kiralama firmaları

Pendik Vinç Kiralama Firmaları

Pendik Vinç Kullanım Alanları

Pendik vinç hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler, 5 tondan 80 tona kadar ve 27 ve 37 metrelik sepetli vinçlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Vinç kullanım alanları içinde, kentsel dönüşüm alanları bulunmaktadır.

Sepetli kiralık vinç kullanım alanları içinde, kamu kurumlarının taşıma ve yenileme işlerinde, alışveriş merkezlerinde kaldırma işlemleri için, büyük otellerin iç bakımında, billboard ve pano asımlarında vb. gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Pendik Vinç Kiralama Avantajları

Vinç kiralama hizmetlerinde kullanılacak vinç çeşitlerine göre kazanılacak avantajlar da değişkenlik gösterir. Mobil vinç kiralamanın birçok avantajı bulunur. Mobil vinç ile maliyetler düşmeye başlar. Mobil vinçlerin; kurulması, toplanması gibi zahmetli işlemleri yoktur.

Sabit vinçlere mobil vinçler, çok daha kolay taşınır. Mobil vinç ve diğer vinç kiralama hizmetleri için, TT Vinç profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kiralık Vinçte Neden Pendik ?

Pendik Kiralık Vinç, olarak bizler çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz. Verdiğimiz hizmette kullandığımız vinçler yasal mevzuata uygun tüm yeterlilik belgelerine sahiptir. Ayrıca konusunda eğitimli, uzman kadromuz ve donanımlı ekipmanlarımız ile müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli ve garantili çalışmalar yapmaktayız. Kadromuzda bulunan operatörlerin, mobil vinç operatörü belgesi, SRC belgesi, Psikoteknik belgeleri ve İGS mevzuatına göre eğitim sertifikaları, sağlık raporları bulunmaktadır.

Pendik sanayi bölgelerinde ki yoğunluğun artması ve kentsel dönüşüm projelerinin hızlanmasıyla konut yaşam alanında da oldukça hızla ilerlemektedir. Bünyemizdeki  5 Ton, 25 Ton, 35 Ton, 45 Ton, 80 Ton kiralık vinç araçlarımız ve 27 Metre Sepetli Vinç, 37 Metre Sepetli Vinç araçlarımız ile müşterilerimizden gelen kiralık vinç ihtiyaçlarına anında cevap vermekteyiz.

Müşterilerimizden kiralık vinç talebi geldiğinde öncelikle telefonda işinizin ve işin yapılacağı yerin tarifini, konumunu istiyoruz. İşinize yerinde keşife gelerek, size en uygun makinayı tespit ediyoruz. Ücretsiz yaptığımız bu keşif sayesinde ihtiyacınızı doğru tespit ederek sizi ekstra maliyetten kurtarıyoruz. Pendik Kiralık Vinç olarak yaptığımız keşif sonucunda size bir rapor sunuyoruz. Bu raporda işinize en uygun ekip ve ekipmanı belirlediğimizi, bu işin size maliyetini ve ne kadar sürede yapmayı öngördüğümüzü belirliyoruz. Daha sonra Pendik Kiralık Vinç araçlarımız ile işinizi dediğimiz makina ve ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz

Profesyonel İşlem Sürecimiz

Kentsel dönüşüm sebebiyle artan şantiye çalışmalarımızda, müşterimizden gelen talep doğrultusunda önce şantiyeye ziyarete gidiyoruz. Şantiyede yetkili olan kişiyle tanışıp birlikte projeye bakıyoruz. Sonrasında şantiyenin başlangıcından bitişine kadar gerekli olabilecek kiralık vinç araçlarını belirliyoruz. Karşılıklı katolog ve kartvizitlerimizi aldıktan sonra ofisimize dönüyoruz ve hazırladığımız makina listesini muhasebe bölümüne iletiyoruz. Muhasebe keşif ekibinden gelen bilgileri alarak müşterinin ihityacı olan makinaların saatlik, günlük ve aylık

Vinç Kiralama listesi hazırlayıp müşteriye mail olarak gönderimini sağlıyor. Müşteri bu teklifi onaylaması durumunda mail olarak firmamıza geri dönüş sağlar. Sonrasında ise müşteriden gelen kiralık vinç talebi ile en uygun kiralık vinç aracını şantiyeye göndererek işimizi gerçekleştiriyoruz. İş bitiminde kiralık vinç çalışma puantajı muhasebe bölümüne ulaşır, muhasebe müşterinin anlaşması üzerinden çalışmayı fiyatlandırarak faturasını keser. Bu düzenli çalışmalar sayesinde müşterilerimiz hangi makinayı ne fiyata kiralayacağını ve iş bitiminde bu işin ona kaç liraya maliyeti olacağını bilmektedir.

Sektörde Biz

Gelen kiralık vinç talebine:
-Talep edinilen zamanda,
-Doğru kiralık vinç makinamız ve doğru ekiple hareket etmemiz
-Bizden beklenilen ihtiyacı tam anlamı ile karşılamamız kiralık vinç sektöründe bizi aranan firma konumuna taşımıştır. Riski büyük olan bir sektörde ağır yük taşıma ve kaldırma bir yerden bir yere aktarma işlerinde esas alınması gereken en önemli şey güvendir. Bizler yılların deneyimi, uzun soluklu çalışmalarımız ve müşterilerimizden gelen memnuniyet ile bu güveni kazanmış bulunmaktayız.

Kurumsal firma tecrübelerimiz bizi, işini kaliteli yapan vinç firması olarak tanımlamaktadır.  Kiralık Vinç araçlarımızı saatlik, günlük, aylık kiralayabilirsiniz. Sizin ihityacınız olan kiralık vinç bizim geniş araç parkurumuz içerisinde mutlaka yer almaktadır. En uygun vinç kiralama fiyatlarımızdan yararlanmak için 0216 367 26 78 – 0216 367 26 79 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. İşinizi sigortalı olarak, konusunda uzman ve kurumsal ölçekli bir firmayla yaptırmak istiyorsanız. Pendik Kiralık Vinç hizmetlerimizden en uygun vinç kiralama fiyatlarımız ile siz de yararlanabilirsiniz. Pendik bölgesinde kiralık vinç hizmetlerimizin yoğunluğu sebebiyle garajımızı, Yeşilbağlar Mah. Turgutpaşa Cad. No:74 adresine taşıdık.

Müşteri Hizmetleri: 0216 367 2678 – 0850 303 25 91 / info@ttvinc.com

Yukarıda örnek çalışmamızda gördüğünüz gibi, yüksek katlı yapıların çatılarına klima dış ünitelerinin yerleştirilmesi, jeneratör çıkarılması veya indirilmesi, çatı malzemesi verilmesi gibi birçok farklı işler yapmaktayız. Pendik’te güncel imar durumu sebebiyle en fazla 15 katlı binalar yapılmaktadır. Geniş araç parkurumuz içinde ki kırmalı vinçlerimiz ile bu tip işleri rahatlıkla yapabiliyoruz. Kiralık vinç araçlarımız tonajları yanında göre uzunlukları açısındanda çeşitliliğe sahiptir.

Örneğin 35 tonluk çift kırmalı vincimiz 37 metrelik bir boma sahipken, 80 tonluk çift kırmalı vincimizin 53 metrelik bomu vardır. Bu metrejalarda makinelerimizin olması müşterilerimizden gelen tüm taleplere cevap vermemizi kolaylaştırmaktadır. Bazı müşterilerimizin vinç kiralama işleri 20-30 metre arasında ki vinçlerimiz ile yapılabilirken bazı müşterilerimizin ise 40-50 metrellere ihtiyaçları bulunmakta.

Bu sebeple senelerdir yaptığımız kiralık vinç işinden edindiğimiz tecrübe makina parkurumuzu çeşitlendirmeye bizi yöneltti. Bir müşterimizin insan gücüyle kaldırmayacağı ağırlıkta ki bir yükü veya insan boyunun ulaşamayacağı yerlerde ki çalışmaları için bizi araması, yapmayı planladığı işini artık güvenle ve sorunsuz olarak yapabilmesi demektir. Pendik için kalite ve güven kelimeleriyle özdeşleşen firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Ya Vinçler Olmasaydı?

Vinçler günümüzde hemen hemen her alanda sıkça kullanılmaktadır. Örneğin aracınızı yanlış bir yere park ettiniz.Hemen bir vinç gelir, aracınızı alır ve götürür.Size de kötü bir sürpriz ve doğal olarak  ceza kalır. Koca koca binalara, gökdelenlere yük malzemeleri hep bu vinçlerle taşınır.Eğer bu araçlar olmasaydı insan gücü ile o yükleri taşımak hem taşıyanlar için çok büyük zorluk olurdu hem de bir binayı bitirmek çok çok uzun vakitler alırdı.Bir çalışanın yirminci kata çimento çuvalı taşıdığını düşünsenize ne kadarda zor ve ağır bir iş olurdu değil mi? Kuşkusuz ki vinçlerin hayatımızdaki yeri oldukça önemlidir.

Pendik Vinç Kiralama Araç Parkuru

 • Kamyon Üstü Hİ-UP Vinçler
 1. 5 Ton Hİ-UP Vinç
 2. 25 Ton Hİ-UP Vinç
 3. 35 Ton Hİ-UP Vinç
 4. 45 Ton Hİ-UP Vinç
 5. 80 Ton Hİ-UP Vinç
 • Sepetli Platform Vinçler
 1. 27 Metre Sepetli Vinç
 2. 37 Metre Sepetli Vinç
 • Akülü Makaslı Platform
 • Dizel Makaslı Platform
 • Eklemli Platform
 1. Dizel Eklemli Platform
 2. Akülü Eklemli Platform
 • Örümcek Platformlar
 1. 17 Metre Örümcek Platform
 2. 20 Metre Örümcek Platform
 3. 23 Metre Örümcek Platform
 4. 26 Metre Örümcek Platform
 5. 30 Metre Örümcek Platform

Peki Sepetli Vinç Nedir?

Dorse ve ya kamyon üzerine hidrolik sistem çalışma prensibine göre monte edilen, bom olarak adlandırılan mekanik kol üzerinde bulunan sepet üzerinde taşıma yapılan vinçlerdir. Yani klasik vinçlerim sepet takılmış halidir.Pek çok alanda kullanılırlar.Bu araçlarla yük taşınabildiği gibi aynı zamanda yüksek binaların dış cepheleri, boyaları, çatılarının yapılması,elektrik direklerinin bakımları, cami minarelerinin bakım ve onarımları için de oldukça yaygın kullanılırlar. Bazı sepetli vinçler arama-kurtarma ve hepimizin pek çok kez gördüğü itfaiye araçlarında hayati bir amaç için kullanılmaktadırlar.

Görüldüğü gibi hayatımızda sepetli ve ya sepetsiz vinçler olmasaydı on yedinci kattaki yangına müdahale edemeyebilir,minik dostlarımızı ağaçlardan kurtaramayabilir,elektrik arızalarını tamir edemeyebilir,koca koca gökdelenlerin temizliklerini yapamayabilir, bir çok çalışanın yükünü hafifletemeyebilirdik. Bu yüzden vinçleri üreten ve kullanan ağabeylerimizi ve amcalarımızı saygıyla alkışlıyoruz. Arabalarımızı da park yasağı olan yerlere park etmiyoruz .

Çalışma prensibi bakımından bütün vinçler benzerlik gösterir. Bu bir vincin başka bir vinçle aynı şekilde çalıştığı anlamına gelmez. Vinçler kullanıldıkları yere ve iş koluna göre farklıdırlar. Vinç kullanımı esnasında iş sağlığına ve güvenliğine azami derecede özen gösterilmeli. Yapılacak işe ve vincin yapısına göre planlamaların, çalışma güvenliğinin oluşturulması gerekir.

Pendik Mobil Vinç Kiralama Hizmeti

TT Vinç, Pendik Mobil Vinç hizmetinde etkin çözümleri uygun fiyatlara sunarak, sorumluluğunun bilincinde, güven esaslı çalışmaktadır. Pendik Kiralık Mobil Vinç hizmeti ile işlerinize kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Palet ya da tekerlekli bir yapıda olan Mobil vinç, seyyar olarak her yere giden hareketli vinçlerdir. Kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösteren bu vinçler özel imal edilir. TT Vinç, Pendik kiralık mobil vinç alanında hizmet vermektedir. İş gücü ve zaman tasarrufu sağlayan, ağır iş makineleri mobil vinçler, istenilen yüklerin bir başka yere taşınmasını sağlamakla beraber inşaat sahalarında kullanılacak malzemeyi istenilen yüksekliğe de kaldırır.

TT Vinç’in hizmetinize sunduğu kiralık mobil vinçler kaldırma ve taşıma ekipmanları içerisinde en önemlisidir. Firma sorunsuz ve güvenli Pendik mobil vinç hizmetini yapabilmek için araçlarının rutin olarak bakımlarını ve kontrollerini yapmakta, ekipmanlarının sağlam ve yeni olmasına özen göstermekte, operatörlerini bu konularla ilgili sürekli denetlemekte ve eğitim vermektedir.

TTVinç’in Pendik mobil vinç hizmetleri dışında ; Pendik kiralık vinç, Pendik kiralık platform, Pendik hiyap, Pendik makina taşıma-montajı ve demontajı, Pendik inşaat saha çalışmaları, Pendik yutong boşaltma, Pendik cam montaj uygulamaları, Pendik elektrik, enerji, Pendik sanayi bölgesi hizmetleri, Pendik reklam-organizasyon hizmetleri, Pendik konteyner taşıma-indirme, Pendik elektrik direği dikme işleri de yer almaktadır. TTVinç, Pendik mobil vinç hizmetinde geniş araç parkuruna sahiptir.

Pendik Platform Vinç Kiralama Hizmeti

Platform vinçler yük taşınırken, malzeme boşaltılırken, dış cephe işlerinin yapılması gibi durumlarda iş ve işçi için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Firmamız lokasyon olarak Pendik kiralık platform vinç hizmetleri ile işlerinize uygun fiyatlarda, kısa sürede çözüm bulmaktadır.

Platform vinç ucuna eklenen aparatlar sayesinde uzayarak birçok işi yerine getirebilmektedir. Yüksek mesafeye işçi taşıyarak yapılması gereken işler için kullanılmakla birlikte gemi gibi yerlerde de yük taşıma ya da boşaltmada da kullanılmaktadır. Çoğunlukla inşaatlarda otomatik iskele platformlar kullanılır. Bu iskele platformlar ise daha çok dış cephe işleri olan mantolama, bakım- onarım, temizlik, montaj işleri, cam montaj, yada açık hava reklamcılığı gibi işlerin yapımında kullanılır. Pendik kiralık platform vinç hizmeti ile bir çok iş sahasında tercih edilir. Çünkü hem zamandan tasarruf sağlar hem de işlerin hızla ilerlemesini sağlar.

 Dar olan alanlarda ise makas platform kullanılır. Çoğunlukla da kaldırılacak yükler için makas platform tercih edilir. Sadece dış mekanlar da değil iç mekanlarda da kullanılır. 8 metreden 28 metreye kadar uzayabilen makas platform vinçler, ağır kaldırma kapasitesi özelliği ile yüksek mesafere kaldırılması gereken yükler için oldukça önemlidir. Aşağı, yukarı ve ileri yönde rahatlıkla hareket etme donanımına sahip eklemli platformlar, dar yerlerde ve inşaat çevrelerinde kullanılır.

Teker yapısı sayesinde arazilerde de kullanmaya elverişlidir. Paletli ayak yapısı ile her ortamda rahatlıkla kullanılabilen örümcek platformlar bulundukları hiç bir zemine zarar vermezler. Alışveriş merkezi, müze gibi hassas zeminlerde rahatlıkla kullanılarak işlerinizi kolaylaştırır. Örümcek platformlarda elektrikli ve dizel çalışma özelliği vardır.

Kiralık Teleskopik Vinç Pendik

TT Vinç, kiralık teleskopik vinç Pendik bölgesinde zemine batan makinelerin çıkarılmasında ve diğer vinçler gibi çeşitli yüklerin kaldırılmasında kullanılan bu teleskopik vinçlerle işlerinizi uygun fiyat ve etkin çözümlerle sonuçlandırmaktadır.

Teleskopik vinç uzun alanlarda bumları sayesinde uzayıp kısalabilir. Bu bum uzunlukları 10-40 metre arasında ya da daha uzun metrelerde olabilir. Teleskopik vinçler 10 ile 60 ton arasında kapasiteye sahiptir. Takviye amaçlı kullanılan ayakları sayesinde daha fazla yükleri kaldırma kapasiteleri de vardır. Ancak bu vinçler yumuşak zeminlere uygun değildir. Fabrika, sanayi, tersane işleri gibi büyük işlerde bu vinçler oldukça kolaylık sağlamaktadır. Satılık dizel teleskopik vinç almak oldukça maliyetlidir. Bu nedenle ihtiyaç halinizde firmamızdan kiralayarak kar elde edebilirsiniz. TT Vinç 7/24 hizmet vererek zaman ve çözüm odaklı, profesyonelce çalışır.

TT Vinç’in geniş araç parkuru ile Kadıköy bölgesinde verdiği hizmetlerin arasında kiralık teleskopik vinç Pendik, Pendik kiralık vinç, Pendik kiralık platform, Pendik hiyap, Pendik makine taşıma-montajı ve demontajı, Pendik inşaat saha çalışmaları, Pendik yutong boşaltma, Pendik cam montaj uygulamaları, Pendik elektrik enerji, Pendik sanayi bölgesi hizmetleri, Pendik reklam organizasyon hizmetleri, Pendik konteyner taşıma-indirme, Pendik elektrik direği dikme işleri yer almaktadır.

Teleskopik Vinçlerin Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir ?

 • Bir yerden başka bir yere ulaşımları hızlıdır.
 • Hareket esnasında çekici ya da römorka ihtiyaçları yoktur.
 • Farklı aparatlar kullanılarak diğer iş makinelerini de çekebilirler.

Teleskopik Vinçlerde Teknik Bilgiler

 • Boyut: Mobil vincin trafik düzeninde ki boyutlarını ayrıca çalışma durumunda vincin ayak açıklığı, bum yüksekliği, dönüş çapı bilgilerini kapsar.
 • Ağırlık: Aks ve kanca ağırlığı gibi bilgileri içerir.
 • Sürüş Hızı; Vinç kaldırma-indirme hızı ve bum kaldırma hızlarını içeren bilgilerdir.
 • Araba Kısmı: Destek ayakları, direksiyon, şanzıman, lastikler, akslar, şase, frenler ve vincin elektrik sistemini içeren teknik bilgilerdir.
 • Vinç Kısmı (Üst Kısım); Kanca grubu, bum grubu, kule dönüş sistemi, emniyet sistemi, vinç tahrik sistemi gibi teknik bilgileri kapsar.

Dizel Teleskopik Vinç Pendik

Vinç çeşitlerinden biri olan dizel teleskopik vinçler zemine batan makinelerin çıkarılmasında ve diğer vinçler gibi çeşitli yüklerin kaldırılmasında kullanılır. TT Vinç, dizel teleskopik vinç Pendik bölgesi hizmeti ile etkin çözümleri uygun fiyatlara sunarak, işlerinize kısa sürede çözüm bulmaktadır.

Pendik Seyyar Vinç Kiralama Hizmeti

Kapalı alanlarda taşıma, yükleme ve buna benzer işlerinizde çözüm ortağınız TT Vinç, seyyar vinç Pendik bölgesinde hizmetlerine devam etmektedir. Seyyar vinç, oldukça pratik bir yapıya sahip olan ve herhangi bir bölgeye monte edilebilen ya da bir düzlem içerisinde hareket ederken küçük tonajlarda yük kaldırıp indirebilen vinçlere denir. Diğer vinç imalatlarında olduğu gibi seyyar vinçler de çelik alaşımdan üretilmiştir. Seyyar vinçlerin kaldırma kapasiteleri modellerine göre değişkenlik gösterir. Elektrik motoruyla çalışır.

Seyyar Vinçlerin Özellikleri

 • Seyyar vinç, bakımı ve montajı oldukça basit olan bir vinç çeşididir.
 • Firmamız Seyyar vinç Pendik lokasyonlu çalışmalarında küçük olması nedeni ile bu vinç çeşidini yaygın olarak kullanmaktadır. Küçük tonajlı görevlerde uzun ömürlü olması nedeni ile çok tercih edilen bir vinç çeşididir.
 • Seyyar vinçler, ülkemizde Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretilen kaldırma makineleri arasındadır.
 • Seyyar vinçlerin uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen modelleri de mevcuttur.
 • Seyyar vinçler, nemli ve yağışlı ortamların yanı sıra kimyasal ortamlarda da çalışabilir.
 • Seyyar vinç, yüksek sıcaklıklı ortamlarda ve -40 dereceye kadar soğuk ortamda görevini yerine getirebilir.

Pendik Seyyar Vinç Kullanım Alanları

Raylı seyyar vinç sistemleri büyük tonajlar da kaldırabildiği için genellikle ağır sanayi kolunda çalışan fabrikalarda ve bunların depolarında tercih edilmektedir. Ayrıca fabrikaların dışında döküm ocakları, maden ocakları, kazı çalışmaları, tersaneler, limanlar, silolar, antrepolar, TIR tamirhaneleri de seyyar vincin sıklıkla kullanıldığı alanlardır.

Pendik Seyyar Vinç Çeşitleri

 • Sabit Seyyar Vinçler
 • Halatlı Seyyar Vinçler
 • Raylı Seyyar Vinçler

TT Vinç, Pendik seyyar vinç ihtiyaçlarınıza ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Kiralama ihtiyaçlarınız için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Vinç Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

-Vinç çalıştırılmadan önce operatör tarafından halatları, zincirleri, sapanları, kancaları, frenleri bütün kontrolleri yapılmalı. Kanca güvenlik katsayısı en ağır yük için minimum 5 olmalıdır. Vinçlerde meydana gelen kazaların çoğu halat, zincir ya da sapan kopmasından kaynaklıdır.

-Çıkabilecek tehditlere karşı öncesinden çalışma alanı kotrol edilmeli, gereken tedbirler alınmalı.

– Vincin kapasitesi hakkında bilgi sahibi olunmalı. Bu bilgi vinç üzerinde görülebilen bir yere konulmalı. Çalışılan vinçle ilgili vinç kullanım talimatı ile beraber çalışma parametreleri ve yük çizelgelerini aşmamak için yük çizelgesi mutlaka okunmalı. Yük kapasitesinin aşıldığı durumlar da vinçler de hem sesli hemde ışıklı uyarma tertibatı bulunur.

-Yükler dik bir şekilde kaldırılmalı. Ancak yükün eğik olarak kaldırılması zorunluluğu varsa manevralar bir çalışanın gözetimi ile yapılmalı.

-Vinç kabininde sadece görevli olmalı. Kabinli vinçler yanmaz, açık havada çalışan vinçlerse dayanıklı olmalıdır. Operatörün görüş açısı engellenmemeli, tehlikeli bir duruma karşı kabinde halat veya merdiven bulunmalı.

-Yük asılı durumda olduğu sürece operatörler vincin yanından asla ayrılmamalı.

-Bir vincin performans özellikleri aynı modele ait başka bir makineden farklılık gösterir. Bu nedenle vinç kullanım belgesi eksiksiz okunmalı.

TTVinç olarak bizim için iş güvenliği her şeyden önce gelir. Referanslarımız bunun göstergesidir. İşgüvenliği konusunda ki hassasiyetimiz sebebiyle, düzenli hizmet aldığımız iş güvenlik firmamız  çalışanlarımızın sağlık raporları düzenli olarak yapılmakta hemde eğitimleri verilmektedir. Yüksekte çalışma eğitiminden tutunda ilk yardım eğitimi, yangın söndürme eğitimi gibi meslek grubumuza yönelik birçok eğitimler düzenli olarak verilmektedir.

TT Vinç olarak önceliğimiz iş güvenliği olduğundan kendimizi sürekli güncellemekteyiz. Sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde birçok firmaya nazaran tüm bu yatırımlarımız siz değerli müşterilerimize mükemmele yakın vinç kiralama hizmeti vermek adınadır. Pendik’te eksiksiz olan iş güvenliği belgelerimiz, periyodik kontrolleri yapılan kiralık vinç araçlarımız ve tüm belgeleri tam olan konusunda uzman operatörlerimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Pendik Kiralık Vinç Seçeneklerine Genel Bakış

Yapı sektörünün muazzam gelişim ve değişiminde en önemli faktörlerin başında vinç sektöründe ki teknolojik gelişmeler gelmektedir. Bu gelişmeleri doğru şekilde kullanarak araç parkurlarını güncelleyen firmalar yapılarında ciddi ilerlemeler ve hız kazandılar.İnşaat kalitesinin artmasının yanı sıra üretim hızı da ciddi bir avantajı yükleniciye sağlamaktadır.Bu açıdan bakıldığında vinç kullanımı inşaatlar için kilit noktadır.

Binaların hızlı şekilde ilerlemesi, kaliteli olması bu tür kiralık vinç araçlarının doğru zamanda doğru yerde kullanılmasınıyla doğru orantılıdır. Pendik Kiralık Vinç olarak yapılarında bu kaliteyi ve hızı kullanmak isteyen firmalarla yaptığımız uzun soluklu çalışmalar devam etmektedir. Firma Pendik kiralık vinç ile çalışmaya başladığında kullanıcı ciddi bir masraftan kurtululur ve yapılarında hız kazanır. Yüklenici firma bu kiralık vinç makinelerinin ve operatörlerinin maliyetinden kurtulmuş olur.

Zaman içinde avantajlı olduğu görülen vinç kiralama durumu yaygınlaşmaya ve bazı firmaların araç parkularında kiralık vinç araçları bulundurmaya başlamıştır.Özellikle İstanbul gibi yapılanması geniş olan kozmopolit bir şehir için bu hizmet, ayrı bir avantaj sağlar. Mesela Pendik Kiralık Vinç olarak geniş araç parkurumuz içersinde ki onlarca kiralık vinç aracımız ile size hizmet sunan firmamız, beklentilerin üzerinde bir şeklide hizmet almanızı sağlar. Bu da sizlere geniş kapsamlı bir bir avantaj sunacaktır.

pendik kiralık vinç seçenekleri

Pendik Kiralık Vinç Seçenekleri

Kiralık Vinç Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Kiralık vinç hizmeti alınırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır .Özellikle işin türevi ve kiralanacak olan vincin kabiliyetinin örtüşmesi ilk adımı oluşturmaktadır. Ayrıca Pendik kiralık vinç olarak bugüne kadar yaptığımız sorunsuz çalışmalar sayesinde bir çok referans sahibi ve kurumsal bir firma olmamız sizlere zaman kazandıracaktır.İşinin ehli olan kiralık vinç operatörlerimiz, iş yükünüzü hafifletirken, pratik bir biçimde işlerinizin ilerlemesini sağlarlar.

Bu sayede şantiyeniz durmadan sorunsuz olarak yükselebilir. Kiralık Vinç araçlarının doğru kullanılması kalitesi ve zaman planmaması bir inşaatın tüm akışını etkileyebilir. Bu nedenle alınacak olan kiralık vinç hizmetinin kalitesinin yüksek olması, işinizin daha verimli olması anlamına gelmektedir.

Tüm bu konulara dikkat ettiğinizde, Pendik Kiralık Vinç olarak sizlerde bizimle çalışmanın firmanız adına ne kadar yararlı olacağını anlayacaksınız. İş güvenliği konusunda da hassas olunan bu kiralık vinç işi , profeyonel hizmet ve güvenlik ekipmanlarıyla verilmelidir. Yükseklik ve taşınan malzemelerin ağırlığı söz konusu olduğu için vinç işlemleri üst derecede iş güvenliği gerektirmektedir. Pendik kiralık vinç hizmeti alırken, bu faktöründe göz önünde tutulması gerekmektedir. Aksi halde telafisi mümkün olmayabilir.

Pendik’de Vinç Kiralama Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

 • Ahmet Yesevi Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Ballıca Mahallesi
 • Batı Mahallesi
 • Çamçeşme Mahallesi
 • Çamlık Mahallesi
 • Kavakpınar Mahallesi
 • Kaynarca Mahallesi
 • Kurna Mahallesi
 • Kurtdoğmuş Mahallesi
 • Kurtköy Mahallesi
 • Orhangazi Mahallesi
 • Orta Mahallesi

 • Doğu Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • Emirli Mahallesi
 • Ertuğrul Gazi Mahallesi
 • Esenler Mahallesi
 • Esenyalı Mahallesi
 • Ramazanoğlu Mahallesi
 • Sanay, Mahallesi
 • Sapan Bağları Mahallesi
 • Şeyhli Mahallesi
 • Sülüntepe Mahallesi
 • Velibaba Mahallesi

 • Fatih Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Göçbeyli Mahallesi
 • Güllü Bağlar Mahallesi
 • Güzelyalı Mahallesi
 • Harmandere Mahallesi
 • Yayalar Mahallesi
 • Yeni Mahallesi
 • Yenişehir Mahallesi
 • Yeşilbağlar Mahallesi

 

 

Pendik Vinç Kiralama Fiyatları

Planlanmayan bazı sıkıntılar yaşanabilirken, maddi ve manevi kayıplar söz konusu olabilir. Bu nedenle alınacak olan kiralık vinç hizmetinin gerçekten profesyonel şekilde sağlanması gerekmektedir.

Pendik’te vinç kiralama yapmak istediğinizde karşınıza çok farklı fiyat aralıkları çıkacaktır. Bunun en büyük özellikleri ihtiyacınız olan vincin özellikleri ve operatörün deneyimidir. Özel bir işiniz veya farklı bir yapılanmanız söz konusu ise kesinlikle konusunda yetkin olan operatörler ve vinçler tercih edilmelidir. Bu nedenle Pendik Kiralık Vinç hizmeti almadan önce değerlendirmelerin, beklentileri karşılayabilecek firmalar ile yapılması önemlidir.

Aksi taktirde sonucun sıkıntılı bir süreci doğurması muhtemeldir. Fiyat belirlerken işin süresi, günlük iş akışı ve
elde edilecek verimlilik göz önüne alınmalıdır. Arazi şartları, hız ve işin kalitesi fiyat belirleyici etmenler arasında sayılabilir. Hangi işe hangi tür hizmetin alınması gerektiği ve diğer detaylar için bizimle iletişime geçebilir, danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sorunsuz doğru bir kiralama yapabileceğiniz Pendik kiralık vinç ve diğer ilçeler için firmamız her zaman sizlere yardıma hazırdır. Geleneksel sistemlerden farklı olarak gelişen teknolojileri, en doğru şekilde kullanarak sizler de zamandan ve işçilik maliyetlerinden kazanabilirsiniz. Özellikle inşaat sektöründe bulunan yüksek katlı binaların yapımları profesyonel vinçlerin doğru ve zamanında kullanılmaları ile rahat ve güvenli şekilde oluşmaktadır. Pendik Kiralık Vinç olarak yenilikçi ve modern hizmetlerimiz ile iş gücünüzü hafifleterek çözümlerimiz sayesinde ekonominize destek vermekteyiz.

Eğer Kurtköy kiralık vinç ihtiyacınız varsa Kurtköy Kiralık Vinç yazımıza göz atabilirsiniz.

[Toplam:5    Ortalama:4.8/5]