Platform vinçler yük taşınırken, malzeme boşaltılırken, dış cephe işlerinin yapılması gibi durumlarda iş ve işçi için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Firmamız lokasyon olarak Pendik kiralık platform vinç hizmetleri ile işlerinize uygun fiyatlarda, kısa sürede çözüm bulmaktadır.

Pendik Platform Vinç Kiralama Hizmeti

Platform vinç ucuna eklenen aparatlar sayesinde uzayarak birçok işi yerine getirebilmektedir. Yüksek mesafeye işçi taşıyarak yapılması gereken işler için kullanılmakla birlikte gemi gibi yerlerde de yük taşıma ya da boşaltmada da kullanılmaktadır. Çoğunlukla inşaatlarda otomatik iskele platformlar kullanılır. Bu iskele platformlar ise daha çok dış cephe işleri olan mantolama, bakım- onarım, temizlik, montaj işleri, cam montaj, yada açık hava reklamcılığı gibi işlerin yapımında kullanılır. Pendik kiralık platform vinç hizmeti ile bir çok iş sahasında tercih edilir. Çünkü hem zamandan tasarruf sağlar hem de işlerin hızla ilerlemesini sağlar.

 Dar olan alanlarda ise makas platform kullanılır. Çoğunlukla da kaldırılacak yükler için makas platform tercih edilir. Sadece dış mekanlar da değil iç mekanlarda da kullanılır. 8 metreden 28 metreye kadar uzayabilen makas platform vinçler, ağır kaldırma kapasitesi özelliği ile yüksek mesafere kaldırılması gereken yükler için oldukça önemlidir. Aşağı, yukarı ve ileri yönde rahatlıkla hareket etme donanımına sahip eklemli platformlar, dar yerlerde ve inşaat çevrelerinde kullanılır. Teker yapısı sayesinde arazilerde de kullanmaya elverişlidir. Paletli ayak yapısı ile her ortamda rahatlıkla kullanılabilen örümcek platformlar bulundukları hiç bir zemine zarar vermezler. Alışveriş merkezi, müze gibi hassas zeminlerde rahatlıkla kullanılarak işlerinizi kolaylaştırır. Örümcek platformlarda elektrikli ve dizel çalışma özelliği vardır.

Pendik kiralık platform vinç fiyatları ve kiralama hizmeti ile ilgili bilgilere web sitemizden ya da 0532 606 8418 – 0850 303 2591 iletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. TTVinç olarak yılların deneyimi, uzman ekibi ve son teknoloji makinelerimiz ile vinç sektöründe müşteri memnuniyetini garantilemiş bulunmaktayız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]