Örümcek vinç diğer tüm vinçlerin yaptığı gibi ağır yüklerin kaldırılmasında kullanılırlar. Hidrolik bir vinçtir. Ve ağır tonajlı yüklerin kolaylıkla taşınmasında büyük rol oynarlar. Vinçler birçok alanda kullanımı yapılan makinalardır. Ve işlerin daha hızlı ve güvenilir olarak ilerlemesini sağlarlar. Örümcek vinçlerde sıklıkla tercih edilen vinclerdir. Bir kamyonun arkasında çalışma yapacağı alana getirilir. Bu sebepten taşınması kolay olan vinçler arasındadır. 

Örümcek Vinç Hizmeti

4 tona kadar yük kaldırabilir ve 2t metre yüksekliğe kadar çıkabilir. Uzaktan kumanda ile yürütülerek hem kaldırma hem taşıma potansiyeli bulunan vinclerdir.  Örümcek vinçlerin 3.10 metre uzunluğunda ayakları ile örümcek şeklini anımsatan bir tasarımdadırlar. Sarj edilebilir özelliği bulunur ve değişken hava şartlarında rahatlıkla kullanılabilir. Örümcek vinç genel olarak inşaat, depolar, konteynır nakliyesi ve afiş asma gibi işlerde kullanılır. Örümcek vinçler diğer vinçlere göre daha az yükü kaldırabildiği için çalışma alanı da kısıtlıdır. 

Türkiye’de eşine az rastlanan teknolojideki vinçler dar girişleri olan kısıtlı alanlarda kolaylıkla çalışabilirler. Paletleriyle yükü zemine eşit olarak dağıttıkları için her türlü zeminde çalışabilirler. Akülü çalışabilmeleri sayesinde iç mekânlarda kokusuz ve gürültüsüz olarak çalışabilirler. Makinayla uyumlu vantuzlu cam takma aparatları sayesinde dış cephe cam montajı işlerinde zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlarlar. 

Mini paletli vinçler yüksek tonajlı ve uzun bomlu mobil vinçlerin bile yanaşamayacağı yüklerin altına kolaylıkla girerler. Manevra kabiliyetleri oldukça yüksektir. Hafif olmaları nedeniyle bina kat aralarında güvenli bir şekilde çalışırlar.

Dilerseniz iş tipinize uygun vinci sitemizi ziyaret ederek belirleyebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizlere https://ttvinc.com/ adresinden ulaşa bilirsiniz. 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]