TT Vinç olarak hizmetinize sunduğumuz kiralık vinç mobil vinçler kaldırma ve taşıma ekipmanları içerisinde en önemlisidir. Sorunsuz ve güvenli mobil vinç kiralama hizmetini yapabilmemiz için araçlarımızın rutin olarak bakımlarını ve kontrollerini yapmak da, ekipmanımızın sağlam ve yeni olmasına özen göstermekteyiz, operatörlerimizi bu konularla ilgili sürekli denetlemekte ve eğitim vermekteyiz.

Vinçler kaldırma taşıma kabiliyeti olan ağır tonajlı yüklerin taşınmasında kullanılan iş makineleridir. Yüklerin kolaylıkla  bir yerden başka bir yere taşınmasında depolanmasında ve işlerin hızla ilerlemesinde payı büyüktür. insan gücünün yetersiz kaldığı alanlar da işlerin daha profesyonel ve hızlı ilerlemesinde etkisi büyüktür. Birçok vinç çeşidi bulunur bunlar arasın da bugun bahsedeceğimiz vinç çeşidi mobil vinçtir. Mobil vinçler her yerde kullanılan ve her yere gidebilen hareket kabiliyeti olan vinçlerdir. Tır görünümlü veya iş makinası görünümlü olan tipleri mevcuttur. Özel olarak imal edilir ve kullanılacağı alana göre değişiklik gösterebilir. Yüklerin kaldırılması ve istenilen yere taşınmasında aktif görevi bulunur. İş yükünü hafifleterek maliyetten tasarruf yapmanızı sağlar. Her yere kolay ulaşabildiği için oldukça fazla talep görür inşaat sahalarından sanayi alanlarına birçok farklı yerde kullanılır.

Vinçler işleriniz de sizlere konfor sağlayacak iş makineleridir. Ve bizler https://ttvinc.com/ olarak her türlü vinci kiralama kolaylığı ile sizlere sunar. Sizler de linkten bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mobil Vinç kiralamak sizlere ekstra maliyetler çıkarmaz, tam aksine işinizi yaparken zamandan ve işin maliyetinden tasarruf etmenizi sağlar. Mobil Vinçler birçok sanayi alanında, inşaatlarda, reklam uygulamalarında, yol-köprü yapımlarında oldukça yoğun olarak kullanılmaktadır. Mobil Vinç kiralamaları  ile işinizi ve çalışma arkadaşlarınızı riske atmadan güvenli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Palet ya da tekerlekli bir yapıda olan Mobil vinç, seyyar olarak her yere giden hareketli vinçlerdir. Kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösteren bu vinçler özel imal edilir. TTVinç olarak mobil vinç alanında hizmet vermekteyiz. Ağır iş makineleri olan mobil vinçler,  istenilen yüklerin bir başka yere taşınmasını sağlamakla beraber inşaat sahalarında kullanılacak malzemeyi istenilen yüksekliğe de kaldırır.

Mobil Vinçlerin Kullanım Alanları

– Liman ve enerji santrallerinde yükleme-boşaltma işleri,

– Yüksek binaların üzerine mini kato çıkartma-indirme,

– Trafo köşkü indirme, kule vinç kurma-sökme,

– Klima ünitesi, rüzgar türbin montajı, çelik konstrüksiyon montajı, havalandırma cihazları kaldırma,

– İnşaat temellerinden ekskavatör çıkarma işleri, başlıca kullanım alanlarıdır.

Vinç Kiralarken Neye Dikkat Edilmeli

Firmanın yasal mevzuata uygun olarak, tüm yetki belgelerine, kontrol ve muayene belgelerine, mesleki yeterlilik belgelerine sahip olduğundan emin olmalısınız. Vinç kiralama sektöründe ki kalitemiz ve gücümüz tüm yasal gerekliliğimizi yerine getirmemizden gelir. TT vinç olarak. araçlarımızın muayenesi, vinçlerin periyodik kontrolleri,Ulaştırma Bakanlığı’ndan aldığımız yetki belgemiz, mesleki yeterlilik belgemiz ve mobil vinç operatörü SRC, psikoteknik belgeleri ile kiralık vinç sektöründe üzerimize düşen tüm hassasiyeti ve özeni göstermekteyiz. Mobil vinçler devasa oldukları için mobil vinç operatörlerinin iş sağlığı ve güvenliğini tehlikeye atmadan çalışması beklenir. Mobil vinç operatörleri mobil vincin bir yerden herhangi bir yere hareket ettirilmesine yardımcı olur, yüklerin ya da malzemelerin taşınmasını sağlar, mobil vincin sorunsuz çalışabilmesi için gerekli kontrolleri yapar. mobil vinç ile yapılan işlemlerin kayıtlarını tutar. mobil vinç operatörlerimiz, SRC ve psikoteknik belgelere sahip olmakla beraber,

  • İlk yardım eğitimi almış ,
  • Disiplinli ve özverili çalışmaktadırlar.

Mobil vinç fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TTVinç, İş güvenliğini esas alarak sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamakta.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]