Manlift kiralama hizmetlerimizden İstanbul’un birçok ilçesindeki müşterilerimiz yararlanabilirler. Firmamız vinç ve manlift kiralama hizmeti vermektedir. Manlift kiralayarak birçok avantajınız da olacaktır. Personel yükseltici platformlar olarak farklı çeşitleri bulunan Manliftler, birçok alanda çok etkili olan araçlardır. Özellikle eşyaları yükseğe çıkartmak için ya da yukarı seviyelerde çalışmak için çok uygundur.

Manlift Modelleri Nelerdir?

Güvenilir vinç kiralama hizmeti sunan firmamız aynı zamanda manlift veya platform kiralamada da bir numaradır. İstanbul’un hangi semtinde, ilçesinde olursanız olun TTVinç olarak size hizmet sunabiliyoruz. Bize getirdiğiniz projeye göre en uygun aracı seçtikten sonra uygulamalar hızlı ve güvenli biçimde gerçekleşmektedir.

Manlift modellerimiz şunlardır:

 • Akülü makaslı platform
 • Dizel makaslı platform
 • Eklemli platform
 • Örümcek platformlar

Manlift kiralama işlemlerimiz için size en uygun olan modelimizi tercih edebilirsiniz. Bunun için alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Manlift Nerelerde Kullanılır? : Manlift kiralama hizmetimiz genellikle inşaat, şantiye, depo, AVM vb. yerlerde kullanılmak üzere verilmektedir. Personel yükseltici platformlar ortalama olarak 8-22 metre yüksekliğe kadar çıkabilirler. Bu alanlarda zamandan ve maliyetten manlift hizmeti ile tasarruf edebilirsiniz.

Manlift Nasıl Kiralanır?

Vinç kiralama hizmetleri veren firmamız daha ekonomik fiyatlarla talep eden müşterilerimize manlift yani platform kiralama hizmeti de sağlamaktadır. Vinçlere göre biraz daha düşük yoğunluklu ve kolay yerlerde manlift kullanılabilmektedir.

Manlift kiralama müşteri bize başvuru yapar ve TTVinç firmamızdan fiyat teklifi alır. Manliftler saatlik, günlük, haftalık, aylık ya da senelik olarak kiralanabilmektedir. Platform kullanımlarında uygun fiyatlar sunmaktayız ve İstanbul’daki müşterilerimize bu açıdan avantaj sağlıyoruz.

Manlift Kiralama Avantajları

Kiralık manlift hizmetlerinden yararlanıldığında birçok avantaj ortaya çıkmaktadır. Manlift kiralayarak müşterilerimizin elde ettikleri avantajların başında şunlar gelmektedir:

 • Manlift kiralamak satın almadan daha ekonomiktir
 • Manlift kiraladığınızda aracın kaskosu, sigortası, bakımı vb. firmamıza aittir
 • Manlift kiralama hizmeti vinç kiralamaya göre daha ekonomiktir
 • Manlift kiralayarak insan gücüne göre çok daha hızlı biçimde işlerinizi tamamlayabilirsiniz
 • Ekonomik yakıt tüketimi sağlar
 • Yüksek alanlara kolaylıkla personel çıkartır ve işlerde daha verimli sonuçların alınmasını sağlar
 • Güvenlik sistemleri bulunur

Akülü ve dizel motorlu olanları vardır. Akülü olan manliftler elektrik ile çalışmaktadır. Dizel olanlar ise mazot ile çalışır. Vinç kirala hizmeti de sunan firmamızda manlift kiralayabileceğiniz işlerde vinç yerine bu aracı tercih edebilirsiniz. Bu daha ekonomik bir tercih olacaktır.

TTVinç ekibi olarak sizin projenize hangi araçların en uygun olduğuna dair rapor sunuyoruz. Kiralama işlemleri saatlik olabildiği gibi yıllık da tercih edilebilir. Aylık ya da yıllık kiralamalar sıkça bu işleme ihtiyaç duyanlar için daha avantajlıdır. Siz de hemen firmamızı arayın ve manlift kiralama hizmetlerimizden faydalanın!

Eğer Sepetli Platform Vinç ihtiyacınız varsa Sepetli Platform Vinçler sayfamızdan isteğinize uygun sepetli vinci seçebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]