Çok fazla yüksekliğin söz konusu olmadığı işlerde tercih edilen Makaslı Platform, farklı uzunluklarda kullanılır. Bu uzunluk 3 ila 16 metredir. Yapıların iç ve dış cephelerinde tadilat ve bakımı gibi işleri yapmak için kullanılan bu platformun sabit ve sağlam durması çok önemlidir. Nitekim bu sebepten dolayı da tercih edilir. Sürekli belirttiğimiz gibi bu ve bu tarz makineler mutlaka işin uzmanları tarafından kullanılmalıdır.

Makaslı Platform Çeşitleri

Makaslı platformlar iki çeşittir.

1- Bina içinde kullanılan; bina içinde sessiz kullanılması gerektiği için akülüdür. Bu platformlar sayesinde dar alandaki işler kolaylıkla yapılır.

2- Bina dışında kullanılan; bu platformlar dizel motoru ile çalışmaktadır. Dizel Makaslı Platformlar, dengeyi sağlamak için denge ayaklarına sahip ve kendinden yürüyüş özelliği mevcuttur. Akülü platforma göre çok daha fazla yük kapasitesi, geniş alanı vardır.

Diğer adı Manlift olan bu makaslı platformların kullanılacağı alanlar oldukça fazladır. İnşaat, tamirat, tadilat gibi yüksek yerlere erişmeniz gereken işlerde işlerinizi yaparken zaman kazanmanın yanı sıra işçilerinizin de güvenliğini sağlamış olursunuz. İhtiyacınız olan Makaslı Platformu belirlerken hem çalışacağınız alanı hem de bu alanda işi yapacağınız yüksekliğin ne kadar olduğunu bilmeli, buna göre değerlendirme yapmalısınız. Platform seçimine karar vermekte zorlanıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanlarımızdan alacağınız fikirler işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunabilmek için işinde uzman olan teknik ekibimiz tarafından platformlarımızın bakımı periyodik olarak yapılmaktadır. Makaslı Platform fiyatları, ve hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz. TTVinç, edindiği iş prensipleri ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamakta.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]