Kule vinç genel olarak şantiyelerde kullanılmaktadır. Yükleri yatay veya dikey pozisyonda taşınmasına yarar.  Çelik yapıda olan iş makinesidir. İsmini de kule gibi yükselen gövdesinden almıştır. Kule vinçler uzunlukları yüksek olan iş sahalarında tercih edilir. Kule vinçler de kendi aralarında çeşitlenebilir. 

• Tepe kuleli 
• Tepe kulesiz 
• Kendi kendine kurulabilen 

Kule Vinç Hizmeti

Kule vinç kendi kendine yükselebilir. Ayni zaman da bina yükseldikçe onunla beraberde yüksele bilmektedir. Kule vincin gövdesinin yan tarafında bom adi verilen yükü taşımaya yarayan bir kol bulunur. Operatörler bomun birleşiminin yanında bulunan kabin den vinci yönetir. Vinci yetkisi olan operatörler kullanabilir. Vinçler insanoğlunun taşımakta veya kaldırıp indirmek de zorlanacağı veya başaramayacağı işlerde kullanılan son derece verimli iş makineleridir. Birçok modeli ile işlerin hızlı ve daha az bir bütçe ile bitmesine olanak sağlar. 

İş tipinize uygun vinçler için uzman tecrübesi ve müşteri memnuniyeti sunan firmamız olan https://ttvinc.com/ ‘ u ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]