Ttvinç, kiralık teleskopik vinç Sancaktepe bölgesinde zemine batan makinelerin çıkarılmasında ve diğer vinçler gibi çeşitli yüklerin kaldırılmasında kullanılan bu teleskopik vinçlerle işlerinizi uygun fiyat ve etkin çözümlerle sonuçlandırmaktadır.

Teleskopik vinç uzun alanlarda bumları sayesinde uzayıp kısalabilir. Bu bum uzunlukları 10-40 metre arasında ya da daha uzun metrelerde olabilir. Teleskopik vinçler 10 ile 60 ton arasında kapasiteye sahiptir. Takviye amaçlı kullanılan ayakları sayesinde daha fazla yükleri kaldırma kapasiteleri de vardır. Ancak bu vinçler yumuşak zeminlere uygun değildir. Fabrika, sanayi, tersane işleri gibi büyük işlerde bu vinçler oldukça kolaylık sağlamaktadır. Satılık dizel teleskopik vinç almak oldukça maliyetlidir. Bu nedenle ihtiyaç halinizde firmamızdan
kiralayarak kar elde edebilirsiniz. Ttvinç 7/24 hizmet vererek zaman ve çözüm odaklı, profesyonelce çalışır.

Ttvinç’in geniş araç parkuru ile Kadıköy bölgesinde verdiği hizmetlerin arasında kiralık teleskopik vinç Sancaktepe, Sancaktepe kiralık vinç, Sancaktepe kiralık platform, Sancaktepe hiyap, Sancaktepe makine taşıma-montajı ve demontajı, Sancaktepe inşaat saha çalışmaları, Sancaktepe yutong boşaltma, Sancaktepe cam montaj uygulamaları, Sancaktepe elektrik enerji, Sancaktepe sanayi bölgesi hizmetleri, Sancaktepe reklam organizasyon hizmetleri, Sancaktepe konteyner taşıma-indirme, Sancaktepe elektrik direği dikme işleri yer almaktadır.

Teleskopik Vinçlerin Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir ?

-Bir yerden başka bir yere ulaşımları hızlıdır.
-Hareket esnasında çekici ya da römorka ihtiyaçları yoktur.
-Farklı aparatlar kullanılarak diğer iş makinelerinide çekebilirler.

Teleskopik Vinçlerde Teknik Bilgiler

-Boyut; Mobil vincin trafik düzeninde ki boyutlarını ayrıca çalışma durumunda vincin ayak açıklığı, bum yüksekliği, dönüş çapı bilgilerini kapsar.
-Ağırlık; Aks ve kanca ağırlığı gibi bilgileri içerir.

-Sürüş hızı; Vinç kaldırma-indirme hızı ve bum kaldırma hızlarını içeren bilgilerdir.
-Araba Kısmı; Destek ayakları, direksiyon, şanzuman, lastikler, akslar, şase, frenler ve vincin elektrik sistemini içeren teknik bilgilerdir.
-Vinç Kısmı (Üst Kısmı); Kanca grubu, bum grubu, kule dönüş sistemi, emniyet sistemi, vinç tahrik sistemi gibi teknik bilgileri kapsar.

Kiralık Teleskopik vinç Sancaktepe bölgesi ihtiyaçlarınızda kurumsal firma tecrübesine sahip  Ttvinç’ten, saatlik, günlük, aylık vinç kiralayabilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan kiralık vinç firmamızın, geniş araç parkurunda mutlaka yer almaktadır. En uygun vinç kiralama fiyatlarından yararlanmak için 0216 367 26 78 – 0216 367 26 79 numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.