İstanbul Kiralık Vinç Hizmeti

İstanbul kiralık vinç olarak son yıllar  da İstanbul  ve semtlerinde yoğun olarak kentsel dönüşüm projelerinde hizmetler vermekteyiz. İstanbul  kiralık vinç olarak sanayi alanında sunduğumuz hizmetler ; makine taşıma, makine indirme ve makine kurulumlarında senelerin verdiği tecrübeyle sorunsuz hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetleri verirken geniş araç parkurumuz içerinde ki kiralık vinç araçlarımız ile yaptığımız vinç kiralama işi tamamen sigortalıdır. Kiralık vinçlerle makine işi yapılacağı zaman, talepte bulunan firmanın kiralık vinç firmasından mutlaka yapacağı işi sigortalı olarak yapmasını, operatörlerinin tüm belgelerinin tam olmasını ve yaptıracağınız için kaşeli-imzalı karşılık olarak taşıma anlaşması yapmanızı öneririz. Biz İstanbul kiralık vinç olarak bu işi ciddiye alıyor ve tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

İstanbul kiralık vinç olarak kentsel dönüşüm sebebiyle artan şantiye çalışmalarımızda, müşterimizden gelen talep doğrultusunda önce şantiyeye ziyarete gidiyoruz. Şantiyede yetkili olan kişiyle tanışıp birlikte projeye bakıyoruz. Sonrasında şantiyenin başlangıcından bitişine kadar gerekli olabilecek kiralık vinç araçlarını belirliyoruz. Karşılıklı katalog ve kartvizitlerimizi aldıktan sonra İstanbul kiralık vinç ofisimize dönüyoruz ve hazırladığımız makine listesini muhasebe bölümüne iletiyoruz. Muhasebe keşif ekibinden gelen bilgileri alarak müşterinin ihtiyacı olacak olan makinelerin saatlik, günlük ve aylık vinç kiralama listesi hazırlayıp müşteriye mail olarak gönderiyor. Müşteri bu teklif niteliğinde ki teklifi onaylaması durumunda mail olarak firmamıza geri dönüyor. Sonrasında müşteriden gelen kiralık vinç talebi olduğunda en uygun kiralık vinç aracı şantiyeye gönderilerek işi gerçekleştiriyoruz.İş bitiminde kiralık vinç çalışma puantajı muhasebe bölümüne ulaşır, muhasebe müşterinin anlaşması üzerinden çalışmayı fiyatlandırarak faturasını keser.

Bu düzenli çalışmalar sayesinde müşterilerimiz hangi makineyi kaç TL’ye kiralayacağını da bilir, iş bitiminde bu işin ona kaç TL maliyeti olacağını da bilir. Kurumsal firmalarla uzun süren çalışmalarımız sayesinde İstanbul  kiralık vinç olarak karşılıklı anlaşmalarla yaptığımız çalışmaların bize kattığı; gelen kiralık vinç talebine talep edinilen zamanda, doğru kiralık vinç makinemizle, doğru ekiple sorunsuz ve kaliteli olarak cevap vermenin kiralık vinç sektöründe bizi aranan firma konumuna taşıdığıdır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]