• 0 (216) 367 26 78 | 0 (216) 367 26 79 | 0 (532) 606 84 18
 • Hizmetlerimiz

  TT Vinç Hizmetleri İçin 0(216) 367 26 78


  TT vinç olarak kiralık vinç sektöründe geniş araç parkurumuz ve uzman ekibimizle sizlerden gelen vinç taleplerine anında cevap verebiliyoruz. Kiralık vinçlerimiz ile makine taşımacılığı, jeneratör taşımacılığı, ATM kabin taşımacılığı, cam montajları, konteyner-mobo taşımacılığı, marangoz makinaları, pvc makinaları, pres makinaları, cnc makinaları, reklam makinaları taşımalarını gerçekleştiriyoruz. Makina taşımacılığında piyasada tercih edilmemizin sebebi; konusunda uzman operatörlerimiz ve her şart ve koşulda taşımayı gerçekleştirebilecek yardımcı ekipmanlarımız sayesindedir.

  Bizim için yapılacak işin bedelinden, önce müşterilerimizin sorunsuz ve kaliteli taşıma politikamızı onaylaması ve kendiliğinden bize referans olması önceliğimizdir. Biz taşıması söz konusu olan ürünü kendi ürünümüzmüş gibi benimseyip taşımanın sıfır hata ile gerçekleşmesi için maksimum dikkat ve önem gösteririz.Makine taşımacılığında jeneratörler,trafolar,cnc makinaları,pres makinaları,marangoz makinaları bizler için günlük rutin işler olarak görülmektedir.İşimize duyduğumuz saygı ve ehemmiyet bizi sektörde aranan,istenen firma konumunda tutmaktadır.

  Kiralık Vinç: 0(216) 367 26 78

  Cam montaj çalışmalarımızı bugüne kadar İstanbul ve yakın çevresinde sayısız olarak gerçekleştirdik. Kiralık vinçlerimizin ucuna monte edilen Cam kaldırma vantuzumuz ile özellikle jumbo camları istenilen yere rahatça monte edebiliyoruz. Jumbo camlar gerek ağırlıkları gerekse ölçü olarak büyük olmaları sebebiyle 2. ve daha üst katlara monte edilemiyordu. Çünkü Jumbo camları örneğin 3. kata monte etmek için ya binanın dışından iskele kurmak gerekir yada merdivenlerden taşımak gerekirdi. Bu sebeple montaj ekibi genellikle jumbo camları ikiye hatta bazende üçe bölerek taşımayı uygun görürlerdi. Ancak biz TT Vinç olarak bu sorunlara çözüm olarak Cam Kaldırma Vantuzu’muzu hizmetinize sunmaktayız. Vantuzumuz sayesinde tüm ebat ve ağırlıklarda ki camları istenilen yüksekliğe rahatlıkla montaj yapabiliyoruz. Kiralık vinç sektöründe ki başarımızı cam montaj konusunda da göstermekten gurur duyuyoruz.

  Kiralık Vinçlerimiz ile konteyner mobo taşımacılığını tüm işlerimizde olduğu gibi güven ve kalite önceliklerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Bizler için taşıma söz konusu olan ürünün sorunsuz olarak taşınabilme önceliği bu konuda da bizi kiralık vinç alanın da uzman yapmaktadır. Konteyner taşımacılığı için araçlarımız 7/24 hizmetinize açıktır.

  İnşaat sanayisinde ki saha çalışmalarımız hakkında ; inşaat demiri yükleme-boşaltma, yutong boşaltma-katlara verme, çatı-kolon montajı-kalıp dikilmesi-sökülmesi, paratoner kablo döşenmesi gibi birçok ağır işleri kiralık vinçlerimiz yapmaktayız.Günlük,haftalık,aylık kiralamalar hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayın.

  TT Vinç olarak kiralık platform hizmetlerimizi kısaca ; tüm reklam çalışmaları,bina temizliği,inşaat sahalarında ki uygulamalar gibi özetleyebiliriz. Kiralık platformlarımız ile yükseklik sorununu ortadan kaldırdık. Hem iş güvenliği açısından hemde yapılan işin sürecinin uzamaması için bu tip uygulamaları kiralık platform, kiralık sepetlerimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Kiralık sepet ve kiralık platformlarımız için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

   

  Call Now ButtonHemen Bizi Arayın