Vinç çeşitlerinden biri olan dizel teleskopik vinçler zemine batan makinelerin çıkarılmasında ve diğer vinçler gibi çeşitli yüklerin kaldırılmasında kullanılır. TTVinç, dizel teleskopik vinç Kadıköy bölgesi hizmeti ile etkin çözümleri uygun fiyatlara sunarak, işlerinize kısa sürede çözüm bulmaktadır.

Teleskopik vinç uzun alanlarda bumları sayesinde uzayıp kısalabilir. Bu bum uzunlukları 10-40 metre arasında ya da daha uzun metrelerde olabilir. Teleskopik vinçler 10 ile 60 ton arasında kapasiteye sahiptir. Takviye amaçlı kullanılan ayakları sayesinde daha fazla yükleri kaldırma kapasiteleri de vardır. Ancak bu vinçler yumuşak zeminlere uygun değildir. Fabrika, sanayi, tersane işleri gibi büyük işlerde bu vinçler oldukça kolaylık sağlamaktadır. Satılık dizel teleskopik vinç almak oldukça maliyetlidir. Bu nedenle ihtiyaç halinizde firmamızdan kiralayarak kar elde edebilirsiniz. TTVinç 7/24 hizmet vererek zaman ve çözüm odaklı, profesyonelce çalışır.

TTVinç’in geniş araç parkuru ile Kadıköy bölgesinde verdiği hizmetlerin arasında dizel teleskopik vinç Kadıköy, Kadıköy kiralık vinç, Kadıköy kiralık platform, Kadıköy hiyap, Kadıköy makine taşıma-montajı ve demontajı, Kadıköy inşaat saha çalışmaları, Kadıköy yutong boşaltma, Kadıköy cam montaj uygulamaları, Kadıköy elektrik enerji, Kadıköy sanayi bölgesi hizmetleri, Kadıköy reklam organizasyon hizmetleri, Kadıköy konteyner taşıma-indirme, Kadıköy elektrik direği dikme işleri yer almaktadır.

Dizel Teleskopik Vinçlerin Sağladığı Kolaylıklar

  • Bir yerden başka bir yere ulaşımları hızlıdır.
  • Hareket esnasında çekici ya da römorka ihtiyaçları yoktur.
  • Farklı aparatlar kullanılarak diğer iş makinelerinide çekebilirler.

Dizel Teleskopik Vinçlerde Teknik Bilgiler

  • Boyut: Mobil vincin trafik düzeninde ki boyutlarını ayrıca çalışma durumunda vincin ayak açıklığı, bum yüksekliği, dönüş çapı bilgilerini kapsar.
  • Ağırlık: Aks ve kanca ağırlığı gibi bilgileri içerir.
  • Sürüş Hızı: Vinç kaldırma-indirme hızı ve bum kaldırma hızlarını içeren bilgilerdir.
  • Araba Kısmı: Destek ayakları, direksiyon, şanzıman, lastikler, akslar, şase, frenler ve vincin elektrik sistemini içeren teknik bilgilerdir.
  • Vinç Kısmı (Üst Kısım): Kanca grubu, bum grubu, kule dönüş sistemi, emniyet sistemi, vinç tahrik sistemi gibi teknik bilgileri kapsar.

Dizel teleskopik vinç Kadıköy bölgesi ihtiyaçlarınızda kurumsal firma tecrübesine sahip TTVinç’ten, saatlik, günlük, aylık vinç kiralayabilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan kiralık vinç firmamızın, geniş araç parkurunda mutlaka yer almaktadır. En uygun vinç kiralama fiyatlarından yararlanmak için 0(216) 367 26 78 – 0(216) 367 26 79 numaralardan iletişime geçebilirsiniz.