TTVinç kiralama uzman ekip kadrosu ile kaldırılacak yükün boyut ve ağırlığı,çalışan alanın fiziki koşulları kaldırma aracının özellikleri ile alakalı tüm sorularda ücretsiz keşif ile bilgilendirme hizmetini sunmaktadır. Kamyon üstü vinçler, daha çok şantiye ve üst yapı faaliyetlerinde kullanılan, seri hareket ederek yük taşıyabilen vinçlerdir. Bu tip vinçler yükleme, boşaltma, kaldırma, taşıma, oto kurtarma ya da çekme gibi farklı amaçlar ile kullanılabilir. Özellikle kaldırma işlemleri gerçekleştirilirken vinç seçimi son derece önem arz eder.

Çift Kırma Vinç Hizmeti

Vinçler kırma gruplarına göre, tek kırmalı ve çift kırmalı vinçler olmak üzere iki farklı gruba ayrılır. Tek kırmalı vinçler, standart bir yük kaldırma işlemini gerçekleştirme aşamasında sahip olduğu tek bom uzatma grubuna sahip vinç türleridir. Bu vinçler ile doğrusal bir kol boyunda gerçekleştirilen tüm işler 3 yönlü bir hareket ile gerçekleştirilir. Ancak kimi durumlarda örneğin daha yüksek bir mesafeye ulaşılmak istendiğinde ya da standart kırma grubu ile belirli bir yükseklikte aynı yönde olmayan, başka bir yöne doğru daha hareket gerektiren işlerde tek bir kol yetersiz kalabilir.Bu gibi tek kırmanın yetersiz kalacağı düşünülen noktalarda standart uzatma grubunun ucuna 2. bir kırma grubu eklenebilir. Bu kırma grubu, 1. kırma grubundan bağımsız hareket eder. Bu ekleme işlemi sayesinde 1. kırma grubu istenilen yüksekliğe ulaşabilir aynı zamanda 2. kırma grubu 1. kırma grubundan bağımsız bir şekilde dikey ya da yatay eksende, farklı yön ve seviyelerde çalışabilir.

Çift kırma vinç de 2. kırma grubu portatif bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla istenildiği zaman kolayca sökülerek vinç tek kırmalı hale getirilebilir. Bu da vinçlere değer katan bir özelliktir. Katlama sistemi vincin, seyir halindeyken araç üzerinde mümkün olduğunca az yer kaplaması ve aracın özellikle yük taşıma gibi başka işleri yerine getirebilmesine yardımcı olur. Tek kırma ve çift kırma vinçler kupa arkasına tam olarak kapanacak şekilde katlanabilir.Tam katlanır bomlu vinçler hem vincin hem de kasanın optimum kullanıldığı vinç sınıfıdır, bu yüzden dünyada en çok rağbet gören vinçlerden biridir.

TTVinç kiralama olarak alanında uzman ekip kadromuz ve Avrupa standartlarında ekipmanlarımızla tüm ilgili işlerde saatlik, günlük, aylık veya senelik olarak hizmet vermekteyiz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]