Kiralık Sepetli Vinç

0216 367 2678 - 0850 303 25 91 - 0216 367 26 79 - 0532 606 84 18

info@ttvinc.com

Ttvinç Dizel Teleskopik Vinç Sancaktepe Hizmetleri

Ttvinç Dizel Teleskopik Vinç Sancaktepe Hizmetleri

Vinç çeşitlerinden biri olan dizel teleskopik vinçler zemine batan makinelerin çıkarılmasında ve diğer vinçler gibi çeşitli yüklerin kaldırılmasında kullanılır. Ttvinç, dizel teleskopik vinç Sancaktepe bölgesi hizmeti ile etkin çözümleri uygun fiyatlara sunarak, işlerinize kısa sürede çözüm bulmaktadır.


Teleskopik vinç uzun alanlarda bumları sayesinde uzayıp kısalabilir. Bu bum uzunlukları 10-40 metre arasında ya da daha uzun metrelerde olabilir. Teleskopik vinçler 10 ile 60 ton arasında kapasiteye sahiptir. Takviye amaçlı kullanılan ayakları sayesinde daha fazla yükleri kaldırma kapasiteleri de vardır. Ancak bu vinçler yumuşak zeminlere uygun değildir. Fabrika, sanayi, tersane işleri gibi büyük işlerde bu vinçler oldukça kolaylık sağlamaktadır. Satılık dizel teleskopik vinç almak oldukça maliyetlidir. Bu nedenle ihtiyaç halinizde firmamızdan kiralayarak kar elde edebilirsiniz. Ttvinç 7/24 hizmet vererek zaman ve çözüm odaklı, profesyonelce çalışır.

Ttvinç,'in geniş araç parkuru ile Sancaktepe bölgesinde verdiği hizmetlerin arasında dizel teleskopik vinç Sancaktepe, Sancaktepe kiralık vinç, Sancaktepe kiralık platform, Sancaktepe hiyap, Sancaktepe makine taşıma-montajı ve demontajı, Sancaktepe inşaat saha çalışmaları, Sancaktepe yutong boşaltma, Sancaktepe cam montaj uygulamaları, Sancaktepe elektrik enerji, sancaktepe sanayi bölgesi hizmetleri, Sancaktepe reklam organizasyon hizmetleri, Sancaktepe konteyner taşıma-indrme, Sancaktepe elektrik direği dikme işleri yer almaktadır. 

 

Dizel Teleskopik Vinçlerin Sağladığı Kolaylıklar

-Bir yerden başka bir yere ulaşımları hızlıdır.

-Hareket esnasında çekici ya da römorka ihtiyaçları yoktur.

-Farklı aparatlar kullanılarak diğer iş makinelerinide çekebilirler.


Dizel Teleskopik Vinçlerde Teknik Bilgiler

-Boyut; Mobil vincin trafik düzeninde ki boyutlarını ayrıca çalışma durumunda vincin ayak açıklığı, bum yüksekliği, dönüş çapı bilgilerini kapsar.

-Ağırlık; Aks ve kanca ağırlığı gibi bilgileri içerir.

-Sürüç hızı; Vinç kaldırma-indirma hızı ve bum kaldırma hızlarını içeren bilgilerdir.

-Araba Kısmı; Destek ayakları, direksiyon, şanzıman, lastikler, akslar, şase, frenler ve vincin elektirik sistemini içeren teknik bilgilerdir.

-Vinç Kısmı (Üst Kısmı); Kanca grubu, bum grubu, kule dönüş sistemi, emniyet sistemi, vinç tahrik sistemi gibi teknik bilgileri kapsar.


Dizel teleskopik vinç Sancaktepe bölgesi ihtiyaçlarınızd kurumsal firma tecrübesine sahip Ttvinç,ten saatlik, günlük, haftalık, aylık vinç kiralayabilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan kiralık vinç firmamızın geniş araç parkurunda mutlaka yer almaktadır. En uygun vinç kiralama fiyatlarından yararlanmak için web sitemizden ya da 0532 606 8418 ya da 0850 303 2591 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilrsiniz.