Kiralık Sepetli Vinç

0216 367 2678 - 0850 303 25 91 - 0216 367 26 79 - 0532 606 84 18

info@ttvinc.com

Sepet Vinç

Sepet Vinç

İnsanlar için tehlikeli bölgelerde güvenlikli çalışılmasını sağlayan çoğunlukla araç üstünde yer alan ve iş makinası olarak da kullanılan araçlara sepet vinç denir. Firmamız uygun fiyatlarla sepet vinç ihtiyacınızı kurumsal hizmet düzeyinde karşılamaktadır. Sepetli vinçler, insan gücünün yapmakta zorlandığı işlerin daha hızlı ve kolay yapılmasını sağlamakla birlikte ulaşımı yüksek ve zor olan alanlara erişim kolaylığı da sağlar. Bu özellikleri bakımından olası iş kazalarına ilişkin riskleri azaltmaktadır. Kullanan açısından herhangi bir tehikesi olmadığı gibi sepetli vinçlerin çalışma alanınada herhangi bir zararı söz konusu değil. Yüksek alanlarda güvenli ve sağlıklı çalışılması için sepet takılan bu araç çalışanın hayati tehlikesini ciddi oranda azaltmaktadır.

Sepet Vinçlerin Kullanımı

İşçilerinizi de düşünerek daha farklı alanlarda yatırım yapmak için vinç almaktansa sepet vinç kiralama tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Sepetli vinçler diğer vinçlerden farklı olarak ağırlık kaldırmayıp işi yapacak olan kişinin güvenliğini esas alarak onu çalışacağı yüksekliğe ulaştırır. Kullanım alanlarının yaygın olduğunu belirterek, yüksek yapıların dış cephe boya ve tadilatlarında, afiş asılmasında, aydınlatma direklerinde yapılan bakım onarım gibi işlerde kullanıldığını söyleyebiliriz

TTVinç Sepet Vinç Modelleri

Çok yaygın ihtiyaç duyulan 27M ve 37M olmak üzere sepetli vinç modellerimiz mevcuttur.

-27M Sepetli Vinç; çalışma yükü 26 metre ,sepet altı yükü 24 metre, araç yüksekliği 2588 milimetredir.

-37M Sepetli Vinç; çalışma yükü 37 metre, sepet altı yükü 35 metre, araç yüksekliği 3000 milimetredir. Sepet vinç modelleri ve detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sepetli Vinç Kullanımında Alınması Gereken Tedbirler

  • Çalışmadan önce operatör tarafından gerekli tüm kontroller yapılmalıdır.

  • Vinç zincirleri, halatları, sapanları, frenleri vs. teknik personel tarafında 3 ayda bir kontrol edilmeli. Vinç kazalarında çoğunlukla halat ya da zicir kopması sonucu oluşur.

  • Vincin sepetine iki kişiden fazla binilmemeli, binen kişiler mutlaka emniyet kemerlerini takmalı, sepet kapıları içe doğru açılmalı dışa doğru değil.

Diğer vinçlerde olduğu gibi sepetli vinçlerde de kullanım kurallarına mutlaka uyulmalı uyulmadığı takdirde iş kazalarının önüne geçmek güçleşecektir. Bu firmanın prestiji ve güvenirliliği açısından da oldukça önemlidir.

 

Firmamızdan  saatlik, günlük, aylık sepet vinç kiralayabilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan kiralık sepet vinç TTVinç, geniş araç parkurunda mutlaka yer almaktadır. En uygun vinç kiralama fiyatlarından yararlanmak için 0216 367 26 78 - 0216 367 26 79 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.