Kiralık Sepetli Vinç

0216 367 2678 - 0850 303 25 91 - 0216 367 26 79 - 0532 606 84 18

info@ttvinc.com

Pendik Sepetli Vinç

Pendik Sepetli Vinç

TTVinç, İstanbul Anadolu yakasının en büyük 2. ticaret pazarı olan Pendik' te Pendik sepetli vinç hizmetleri vererek çalışmalarını sürdürmektedir.


İnsanlar için tehlikeli bölgelerde güvenlikli çalışılmasını sağlayan çoğunlukla araç üstünde yer alan ve iş makinesi olarak da kullanılan araçlara sepetli vinç denir. Sepetli vinçler, insan gücünün yapmakta zorlandığı işlerin daha hızlı ve kolay yapılmasını sağlamakla birlikte ulaşımı yüksek ve zor olan alanlara erişim kolaylığı da sağlar. Sepetli vinçler aracılığı ile uğraş gerektirmeden, güvenli bir şekilde dilediğiniz yüksekliğe ulaşarak, çevreye de rahatsızlık vermeden kısa sürede işlerinizi halledebilirsiniz. Bu özellikleri bakımından olası iş kazalarına ilişkin riskleri azaltmaktadır. Kullanan açısından herhangi bir tehikesi olmadığı gibi sepetli vinçlerin çalışma alanınada herhangi bir zararı söz konusu değil. Yüksek alanlarda güvenli ve sağlıklı çalışılması için sepet takılan bu araç çalışanın hayati tehlikesini ciddi oranda azaltmaktadır.


Pendik sepetli vinç hizmetleri ile işlerinizi hem güvenli hem de daha hızlı bir şekilde yaparak zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Sepetli vinç kiralama hizmeti ile ihtiyaçlarınızı profesyonel operatörlerle karşılayan firma, sorumluluğunun bilincinde, güven esaslı çalışmaktadır. Yüksek yapılarda ki dış cephe, boya, bakım, temizlik, cam işleri gibi çalışmalarınızda pendik sepetli vinç ile işlerinize kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Aydınlatma direklerinde yapılan bakım onarım, işleri ya da afiş asma işlerinizde de Pendik sepetli vinç kiralama hizmeti işlerinize kolaylık sağlamakla birlikte iş kazalarına ilişkin riskleri azaltmaktadır.


TTVinç, Pendik sepetli vinç kiralama hizmeti ile ihtiyacınız olan vinci belirler ve istediğiniz saatte hizmetinize sunar. 27M ve 37M sepetli vinç kiralama işlerinde çok yaygın kullanılan modellerdir.

Sepetli vinç modelleri ve sepetli vinç kiralama fiyatı için TTVinç ile iletişime geçebilirsiniz.