Kiralık Sepetli Vinç

0216 367 2678 - 0850 303 25 91 - 0216 367 26 79 - 0532 606 84 18

info@ttvinc.com

Kiralık Teleskopik Vinç Pendik

Kiralık Teleskopik Vinç Pendik

Ttvinç, kiralık teleskopik vinç Pendik bölgesinde zemine batan makinelerin çıkarılmasında ve diğer vinçler gibi çeşitli yüklerin kaldırılmasında kullanılan bu teleskopik vinçlerle işlerinizi uygun fiyat ve etkin çözümlerle sonuçlandırmaktadır.


Teleskopik vinç uzun alanlarda bumları sayesinde uzayıp kısalabilir. Bu bum uzunlukları 10-40 metre arasında ya da daha uzun metrelerde olabilir. Teleskopik vinçler 10 ile 60 ton arasında kapasiteye sahiptir. Takviye amaçlı kullanılan ayakları sayesinde daha fazla yükleri kaldırma kapasiteleri de vardır. Ancak bu vinçler yumuşak zeminlere uygun değildir. Fabrika, sanayi, tersane işleri gibi büyük işlerde bu vinçler oldukça kolaylık sağlamaktadır. Satılık dizel teleskopik vinç almak oldukça maliyetlidir. Bu nedenle ihtiyaç halinizde firmamızdan kiralayarak kar elde edebilirsiniz. Ttvinç 7/24 hizmet vererek zaman ve çözüm odaklı, profesyonelce çalışır.

 

Ttvinç,'in geniş araç parkuru ile Kadıköy bölgesinde verdiği hizmetlerin arasında kiralık teleskopik vinç Pendik, Pendik kiralık vinç, Pendik kiralık platform, Pendik hiyap, Pendik makine taşıma-montajı ve demontajı, Pendik inşaat saha çalışmaları, Pendik yutong boşaltma, Pendik cam montaj uygulamaları, Pendik elektrik enerji, Pendik sanayi bölgesi hizmetleri, Pendik reklam organizasyon hizmetleri, Pendik konteyner taşıma-indirme, Pendik elektirik direği dikme işleri yer almaktadır.


Teleskopik Vinçlerin Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir ?

-Bir yerden başka bir yere ulaşımları hızlıdır.

-Hareket esnasında çekici ya da römorka ihtiyaçları yoktur.

-Farklı aparatlar kullanılarak diğer iş makinelerinide çekebilirler.


Teleskopik Vinçlerde Teknik Bilgiler

-Boyut; Mobil vincin trafik düzeninde ki boyutlarını ayrıca çalışma durumunda vincin ayak açıklığı, bum yüksekliği, dönüş çapı bilgilerini kapsar.

-Ağırlık; Aks ve kanca ağırlığı gibi bilgileri içerir.

-Sürüç hızı; Vinç kaldırma-indirma hızı ve bum kaldırma hızlarını içeren bilgilerdir.

-Araba Kısmı; Destek ayakları, direksiyon, şanzıman, lastikler, akslar, şase, frenler ve vincin elektirik sistemini içeren teknik bilgilerdir.

-Vinç Kısmı (Üst Kısmı); Kanca grubu, bum grubu, kule dönüş sistemi, emniyet sistemi, vinç tahrik sistemi gibi teknik bilgileri kapsar.


Kiralık teleskopik vinç Pendik bölgesi ihtiyaçlarınızda kurumsal firma tecrübesine sahip Ttvinç'ten, saatlik, günlük, aylık vinç kiralayabilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan kiralık vinç firmamızın, geniş araç parkurunda mutlaka yer almaktadır. En uygun vinç kiralama fiyatlarından yararlanmak için 0216 367 26 78 - 0216 367 26 79 numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.